Aktualności - Biznes

Nowoczesny program do analizy video w Akademii Widzewa

Sztaby szkoleniowe Akademii Widzewa zyskują możliwość pracy z hiszpańskim programem do analizy video LongoMatch, pozwalającym m.in. na budowanie bazy danych z analizami meczów. Zakup programu sfinansowała firma Tier Investment, która od grudnia 2021 r. jest Przyjacielem Akademii Widzewa.

LongoMatch to profesjonalny program do analizy video sportowego, który obsługuje analizy w czasie rzeczywistym i już po zakończeniu nagrywania. Pozwala on m.in. na tagowanie materiałów video zgodnie z własną tablicą do oznaczania fragmentów video, budowanie bazy danych analiz z meczów, nanoszenie grafik na materiał video, tworzenie prezentacji z kilku meczów w celu podsumowania gry podczas dłuższego okresu oraz tworzenie statystyk z meczów. Program posiada również dedykowaną aplikację mobilną.

Z programu korzystać będą sztaby szkoleniowe Akademii Widzewa. - Program LongoMatch pozwoli jeszcze bardziej udoskonalić i rozwinąć pracę w dziale analiz, którą nadzoruje Krzysztof Mordak. Od początku sezonu mamy już wypracowaną systematykę dla analiz drużynowych i indywidualnych, ale dzięki programowi będziemy mogli przenieść nasze dotychczasowe działania na szerszą skalę oraz zautomatyzować procesy związane z analizą. Pozwoli to nam również lepiej trafiać do zawodników dzięki obrazowi video, a uważamy to za istotny element procesu edukacji graczy - mówi Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

Zakup programu sfinansowała firma Tier Investment, która od grudnia 2021 r. jest Przyjacielem Akademii Widzewa.

- W podejmowanych przez nas działaniach i decyzjach od zawsze polegamy na dokładnej, profesjonalnej analizie. Wiemy, że jest ona kluczem do sukcesu każdego przedsięwzięcia - zarówno tego biznesowego, jak i sportowego. Jesteśmy przekonani, że zakup dostępu do oprogramowania LongoMatch pozytywnie wpłynie na edukację każdego zawodnika i dalszy rozwój sportowych umiejętności drużyn, a także wyniki prezentowane na boisku. Finansowanie dynamicznego rozwoju młodych talentów Akademii Widzewa to dla nas czysta przyjemność i ogromna duma - mówi Kamil Bilecki, CEO Tier Investment.

Tier Investment to firma pomnażająca kapitał swoich Klientów poprzez lokowanie ich środków na rynku nieruchomości oraz w perspektywicznych spółkach z branży medialnej. Fundusz na bieżąco szeroko analizuje rynek i odpowiedzialnie dywersyfikuje portfolio, aby poszerzać horyzonty i zapewniać lepszą przyszłość dla kapitału Inwestorów. Zespół Ekspertów Tier nieustannie wypracowuje nowe metody inwestycji, tworząc lepsze możliwości. Różne branże, jeden cel - zysk. Więcej informacji o działalności firmy znaleźć można na stronie https://tierinvestment.pl/