Aktualności - Biznes

Nowe koszulki meczowe Widzewa w drodze do kibiców

Klub rozpoczął wysyłkę zamówionych w przedsprzedaży koszulek meczowych pierwszej drużyny. W sklepie stacjonarnym produkt w pełnym nakładzie dostępny będzie przed meczem ze Stalą Rzeszów.

Sezon 2019-2020 piłkarze rozpoczęli w nowych, dedykowanych koszulkach meczowych firmy JOMA, których projekt Widzew przygotował przy współpracy z kibicami. Fani, za pośrednictwem ankiety, wybrali ostateczny wzór, który znalazł się na strojach. Składają się na niego: znak wodny w postaci herbu Widzewa w lewym dolnym rogu z przodu koszulki oraz ukośne paski. Od spodu, wewnątrz koszulki naszyta jest specjalna taśma z nazwą klubu.

Wyjątkowość nowych kompletów polega również na umieszczeniu na nich specjalnych haseł nawiązujących do charakteru naszej drużyny. Na tyle czerwonej i białej koszulki, na górze, pod kołnierzykiem, widnieje napis: "Jeden za wszystkich", na żółtej zaś: "Wszyscy za jednego". Przy czym do sprzedaży przeznaczona została czerwona - podstawowa wersja kolorystyczna.

Swoją premierę koszulki meczowe miały w drugiej połowie lipca, kiedy klubowa telewizja zaprezentowała wyjątkowy, poświęcony wyłącznie im, materiał promocyjny. Klimatyczny spot powstał w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, podkreślając nierozerwalny związek robotniczej tożsamości klubu z przemysłową tradycją miasta.

Pierwsze przeznaczone na sprzedać egzemplarze koszulek meczowych zostały już wysłane do ich nabywców. Kolejne są systematycznie pakowane i nadawane, więc w najbliższych dniach powinny trafić do osób, które zagwarantowały sobie ich otrzymanie w ramach przedsprzedaży internetowej (tzw. pre-order).

W sklepie stacjonarnym Widzewa pojawił się niewielki nakład nowej koszulki meczowej, dzięki czemu każdy kibic może obejrzeć ją na żywo. Kompletna partia, w pełnej gamie rozmiarowej, dostępna powinna być w sklepie klubowym od piątku 30 sierpnia, czyli dzień przed najbliższym meczem domowym Widzewa - ze Stalą Rzeszów.

Zachęcamy do zakupu nowej koszulki, która jest kolejnym efektem owocnej współpracy klubu z jego kibicami.