Aktualności - Biznes

Nowe firmy na pokładzie Widzewskiego Klubu Biznesu

Firmy MAGNUM Ochrona, OBSESSION CONSULTING, KILOUTOU i ArcusLink dołączyły do Widzewskiego Klubu Biznesu - platformy integracyjnej dla skupionego wokół Klubu biznesu.

W ostatnim czasie intensywnie rozwija się otoczenie biznesowe Klubu - nie tylko w obszarze największych sponsorów i partnerów, ale również w zakresie funkcjonowania Widzewskiego Klubu Biznesu. Jest to platforma przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorstw, zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich, które chcą mocniej wesprzeć Klub w procesie odbudowy. Nowymi członkami WKB zostały niedawno firmy MAGNUM Ochrona, OBSESSION CONSULTING, KILOUTOU i ArcusLink.

- Witamy na pokładzie nowych członków Widzewskiego Klubu Biznesu. Ich obecność w WKB jest kolejnym dowodem na to, że przyjęta przez Klub strategia rozwoju biznesowego jest konsekwentnie realizowana - jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi firmami, mniejszymi i większymi, działającymi w wielu branżach. Nasze relacje wychodzą daleko poza ramy tradycyjnego sponsoringu - dajemy im możliwość integracji, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz rozwijania skali swojej działalności - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

MAGNUM Ochrona to firma powstała w 1995 r. w oparciu o udzieloną przez ministra spraw wewnętrznych koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony mienia w formie bezpośredniej ochrony fizycznej. Od początku swojej działalności firma stawia na wysoką jakość świadczonych usług oraz zatrudnianie odpowiedniej kadry pracowniczej, dopasowując jej umiejętności do wymagań klientów. Wysoka jakość świadczonych usług oraz rzetelność ich wykonywania przekłada się na powierzanie firmie MAGNUM ochrony mienia olbrzymiej wartości oraz konwoje wartości pieniężnych wielu instytucji, przedsiębiorstw i osób prywatnych. Więcej o ofercie firmy przeczytać można na stronie https://magnumochrona.pl/.

OBSESSION CONSULTING istnieje na rynku od 2013 r. Na co dzień świadczy usługi z zakresu zarządzania projektami, konsultingu oraz szeroko pojętego marketingu. Firma ma bogate doświadczenie, które zdobywała przez lata przede wszystkim w sektorze budowlanym oraz wyposażenia wnętrz. Z sukcesem pozyskuje nowe projekty biznesowe, stale się rozwija, jest rzetelnym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Więcej informacji na stronie http://www.c-obsession.pl/.

KILOUTOU jest ogólnopolską siecią wypożyczalni sprzętu, należącą do grupy KILOUTOU, obecną również we Francji, w Hiszpanii, Niemczech i we Włoszech. Od 40 lat współpracuje z profesjonalistami z wielu branż przy realizacji różnorodnych projektów, stawiając na jakość, liczbę oraz dostępność oferowanego sprzętu. Dzięki temu firmie udało się stworzyć najbardziej kompletny i nowoczesny park maszynowy na rynku. Specjalnością KILOUTOU są maszyny i urządzenia do prac ziemnych, na wysokości i na budowie, do prac wykończeniowych, z zakresu energetyki, klimatyzacji, transportu, przeładunku oraz prac związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Wszystkie oferowane urządzenia są pod stałą kontrolą techniczną i posiadają aktualne odbiory UDT. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie https://www.kiloutou.com/pl/.

Biuro Tłumaczeń ArcusLink od ponad 15 lat zapewnia kompleksową obsługę tłumaczeniową we wszystkich kombinacjach językowych. Wykonuje tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe, do publikacji, korekty językowe, tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne), tłumaczenia stron internetowych, filmów, wywiadów, konferencji prasowych - w 52 językach (we wszystkich językach europejskich, a także językach pozaeuropejskich, m.in. chińskim, koreańskim i arabskim), dla 58 branż, współpracując z blisko 800 tłumaczami. Firma zapewnia także usługi graficzne i DTP, obróbkę materiałów audiowizualnych, kursy językowe oraz szkolenia. Więcej informacji na stronie https://www.arcuslink.pl/.