Aktualności - Biznes

Najlepsze prezenty do kupienia w sklepie Widzewa jeszcze tylko w poniedziałek

To już ostatni dzień na zdobycie wspaniałych widzewskich upominków. 23 grudnia oficjalny sklep Widzewa czynny będzie od 11:00 do 19:00.

W sklepowym asortymencie znaleźć można wiele pomysłów i inspiracji na idealne prezenty dla najbliższych. Na sklepowych półkach czekają nowe kolekcje ubrań dla kibiców w każdym wieku, w tym dla najmłodszych widzewskich "robaczków" (ZOBACZ). Oprócz tego dostępnych jest wiele gadżetów. Wspaniałym prezentem może być jedna z czterech widzewskich książek (SPRAWDŹ), a także kalendarz książkowy, który towarzyszyć obdarowanemu będzie przez cały jubileuszowy, widzewski rok 2020.

W sklepie Widzewa dostępne są również specjalne, dedykowane produkty świąteczne, a wśród nich kubki, szaliki, czapki i ozdoby choinkowe z widzewskimi motywami bożonarodzeniowymi. Obejrzeć można je w specjalnej zakładce ŚWIĘTA w elektronicznej odsłonie oficjalnego sklepu (LINK), ale największe wrażenie, podobnie jak wszystkie widzewskie produkty, robią oczywiście na żywo. Dlatego serdecznie zapraszamy do sklepu zlokalizowanego pod trybuną D stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

Przed Świętami Bożego Narodzenia stacjonarny sklep Widzewa czynny będzie jeszcze tylko w poniedziałek 23 grudnia, od 11:00 do 19:00. W wigilię sklep będzie zamknięty, a ponownie zakupy w nim zrobić będzie można w piątek 27 grudnia (11:00 - 19:00). Do zobaczenia w Sercu Łodzi!