Aktualności - Biznes

Murapol zostaje z Widzewem Łódź

Murapol SA - jeden z największych polskich deweloperów - zdecydował się na przedłużenie współpracy z Widzewem Łódź. W sezonie 2021/2022 firma będzie sponsorem oficjalnym Klubu, a także będzie nadal wspierać Akademię Widzewa.

Firma Murapol jest sponsorem Widzewa Łódź od kilku lat. Logotyp jednego z największych polskich deweloperów był w tym czasie eksponowany na stronie internetowej Klubu, w mediach społecznościowych Widzewa Łódź, na koszulkach pierwszego zespołu oraz na całym stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Murapol wynajmował w Sercu Łodzi także lożę, a od 2020 r. wspierał Akademię Widzewa jako oficjalny partner.

W sezonie 2021/2022 współpraca między firmą a Klubem będzie kontynuowana - Murapol będzie sponsorem oficjalnym Widzewa Łódź, co oznacza między innymi, że jego logo nadal będzie widoczne na meczowych koszulkach pierwszej drużyny. Deweloper wciąż będzie mógł liczyć na ekspozycję swojej marki w widzewskich mediach, a także cały czas będzie partnerem Akademii.

- Przedłużenie umowy z firmą Murapol to kolejna bardzo dobra wiadomość biznesowa w ostatnich dniach. To jeden z naszych najważniejszych, najbardziej zaufanych partnerów, a współpraca z Murapolem to jeden z kluczowych aspektów dla stabilności funkcjonowania Klubu. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2021/2022, a nasze dobre, oparte na wieloletniej współpracy relacje pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość - mówi Michał Rydz, wiceprezes zarządu Widzew Łódź SA.

Murapol jest jednym z wiodących deweloperów w Polsce. W trakcie 20 lat działalności sprzedał 20 tys. mieszkań, zrealizował 67 inwestycji, w których powstało 316 budynków z ponad 18,7 tys. mieszkaniami. Osiedla Murapolu zamieszkuje już ponad 56 tys. osób. Grupa zawsze stawia na najwyższą jakość, korzystając ze sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań. Nie zapomina przy tym o ekologii, a za działalność deweloperską w obszarze zielonego budownictwa otrzymała nagrodę Leading Green Building Development w konkursie CIJ Awards 2017 - dla projektu inwestycji Murapol Parki Warszawy. W 2020 r. roku Grupa Murapol zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną.