Aktualności - Biznes

MK Centrum nowym partnerem Widzewa Łódź

W sezonie 2021/2022 partnerem logistycznym Widzewa Łódź będzie firma MK Centrum - autoryzowany dealer samochodów marki Hyundai.

Widzew Łódź wkracza w sezon 2021/2022 z nowym partnerem logistycznym. Klub w tym zakresie wspierać będzie firma MK Centrum - autoryzowany dealer samochodów marki Hyundai z siedzibą w Łodzi przy ul. Zgierskiej 248. Firma będzie obecna na banerach reklamowych, w mediach społecznościowych Widzewa Łódź, a także w strefie VIP na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

- Pozyskanie nowego partnera logistycznego to bardzo ważny krok do jak najlepszej organizacji i profesjonalnego funkcjonowania Klubu. Cieszymy się, że mimo cały czas niepewnej sytuacji gospodarczej udaje się nam pozyskiwać chętne do współpracy firmy. Oznacza to, że Widzew Łódź jest bardzo silną marką pod względem biznesowym. Na współpracy skorzystają również nasi kibice, którzy będą mogli liczyć na specjalne oferty od naszego nowego partnera - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

Co ważne, dla kibiców Widzewa zostaną przygotowane specjalne promocje sprzedażowe - już od pierwszego dnia współpracy do każdego zakupionego auta będzie można otrzymać dedykowaną piłkę z podpisami zawodników pierwszego zespołu. W ramach współpracy zaplanowane zostaną również aktywności w dniu meczowym a samochody MK Centrum zagoszczą w strefach wokół stadionu Widzewa Łódź przy al. Piłsudskiego 138.

- Rozpoczęcie współpracy w obecnym sezonie, w czasie walki z pandemią, na pewno jest dla obu stron bardzo dużym wyzwaniem, aczkolwiek marka Hyundai oraz firma MK Centrum, która jest wieloletnim przedstawicielem marki w województwie łódzkim, nigdy nie poddają się przeciwnościom losu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać jeden z najstarszych klubów w Polsce w walce o awans do ekstraklasy - dodaje Krystian Duliba, współwłaściciel MK Centrum SP.J.