Aktualności - Biznes

Mecz z GKS-em Katowice z reklamami na bandach LED

Podczas meczu 17. kolejki rozgrywek II ligi pomiędzy Widzewem i GKS-em Katowice boisko piłkarskie otaczać będą zainstalowane przez klub bandy LED wyświetlające wykupione przez firmy reklamy.

Bandy LED to standard technologiczny w zakresie wizualizacji reklam stosowany obecnie podczas niemal wszystkich transmitowanych przez ogólnopolskie telewizje wydarzeń sportowych. Dzieję się tak również podczas meczów piłkarskich, także na stadionie Widzewa, czego kibice świadkami byli już wielokrotnie.

Spore, w dodatku stale rosnące, zainteresowanie taką formą promocji wśród partnerów i sponsorów, a także firm dotychczas niewspółpracujących z Widzewem, sprawiło, że klub postanowił na własny koszty sprowadzać na stadion bandy LED również przy okazji spotkań, z których jedyną transmisję zapewnia klubowa telewizja - WidzewTV.

Tak będzie w sobotę 19 października, kiedy czerwono-biało-czerwoni zmierzą się w Sercu Łodzi z GKS-em Katowice. Dzięki instalacji band LED klub uwalnia przestrzeń na co dzień nie dostępną dla firm, które chciałby promować swoją markę na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Takich podmiotów jest coraz więcej, co potwierdza sprzedanie całości dostępnych pakietów reklamowych na spotkanie z katowiczanami kilka tygodni przed pierwszym gwizdkiem.

Reklamodawcy dostrzegają i doceniają skalę i zasięg zainteresowania, jakie generują mecze domowe Widzewa, które nie tylko przyciągają kilkanaście tysięcy kibiców na stadion, ale też wielu fanów przed odbiorniki umożliwiające oglądanie transmisji realizowanych przez WidzewTV czy do przekazów medialnych pojawiających się po spotkaniach w Sercu Łodzi, autorstwa licznie zgromadzonych na stadionie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych.

Podczas rozgrywanych w Łodzi spotkań Widzewa powstaje wiele materiałów wideo i fotograficznych, które uwieczniają  za pomocą trwałych obrazów znakomitą atmosferę panującą na stadionie. Firmy chcą być jej częścią i pozostawać w świadomości kibiców i obserwatorów na dłużej, utożsamiając się z marką Widzewa, za którą stoi klub piłkarski z bogatą historią i pięknymi tradycjami, ale także fenomen społeczny, którego skala stale przybiera na sile.

Czas na bandach LED, dodatkowo, niezależnie od dotychczasowych umów i zakresu świadczeń promocyjnych, wykupili nasi stali partnerzy:

Cosinus - https://www.cosinus.pl/

Helios - https://www.helios.pl/47,Lodz/StronaGlowna/

Salon Canal+ Port Łódź - http://salon-canalplus.tv/

Salvum Odszkodowania - https://www.salvum.com.pl/

Oprócz nich w trakcie meczu z GKS-em Katowice swoją marką będą promować również firmy takie jak:

Bricoman - https://www.bricoman.pl/sklep/lodz-przybyszewskiego

SportsDirect - https://pl.sportsdirect.com/

Dom Ubezpieczeniowy - http://www.domubezpieczeniowy.com.pl/

Ekowęgiel - https://www.peletvarmo.pl/

Immergas Polska -  https://www.immergas.pl/

Fimtec - http://www.fimtec.pl/

Moto Centrum - https://motocentrum-lodz.pl/

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

***

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).