Aktualności - Biznes

MCKB wzmacnia Widzewski Klub Biznesu

Do licznego grona członków Widzewskiego Klubu Biznesu dołączyła kolejna firma.

MCKB jest jednym z liderów wśród generalnych wykonawców w Polsce. Główna siedziba firmy znajduje się w Łodzi, a biura regionalne we Wrocławiu i w Warszawie. MCKB buduje przyjazne przestrzenie dla ludzi. W ofercie ma oprócz generalnego wykonawstwa, instalacje systemów technologicznych, konsulting inwestycyjny i obsługę obiektów. Specjalizuje się w wykonawstwie zaawansowanych technologicznie obiektów przemysłowych, logistycznych i komercyjnych, spełniających najwyższe standardy jakości.

- Wspieramy łódzkie wydarzenia kulturalne, bierzemy udział w licznych akcjach charytatywnych, organizowanych na terenie naszego miasta,  a wśród naszych pracowników promujemy zdrowy i aktywny styl życia. Cieszę się, że jako łódzka firma będziemy mogli uczestniczyć w integracji środowiska biznesowego zrzeszonego wokół Widzewskiego Klubu Biznesu - mówi Krzysztof Gromek wiceprezes Zarządu MCKB (więcej o firmie przeczytać można na stronie https://www.mckb.pl/).

Widzewski Klub Biznesu to platforma do wymiany doświadczeń biznesowych, ale też inicjatywa pozwalająca integrować środowisko biznesowe zrzeszone wokół klubu. W ramach jego działań organizowane są między innymi cykliczne spotkania, ale też wspólne wyjazdy na mecze Widzewa rozgrywane poza Sercem Łodzi oraz spotkanie reprezentacji Polski. Obecnie Widzewski Klub Biznesu to blisko 70 firm, ale klub stale pracuje nad poszerzaniem oferty dla obecnych jego członków, jak i pozyskiwaniem nowych partnerów.

Wszystkie firmy zainteresowane dołączeniem do Widzewskiego Klubu Biznesu zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą (SPRAWDŹ).