Aktualności - Biznes

Koszulki meczowe z herbem na 110-lecie i polówki Red Wolves. Kup już dziś!

W oficjalnym sklepie Widzewa systematycznie przybywa nowości. Stale poszerzana jest kolekcja jubileuszowa, ale pojawiają się też zupełnie inne pozycje.

W niedzielę 1 marca kibice w drodze na mecz z Olimpią Elbląg, w jego trakcie, a także po spotkaniu, będą mogli nabyć czerwone koszulki meczowe Widzewa, na które naszyty został jubileuszowy herb klubu przygotowany specjalnie na jego 110-lecie. Dostępne są one w takiej samej cenie jak produkt bazowy, z tradycyjnym herbem, w cenie 169 zł, we wszystkich rozmiarach za wyjątkiem L.

Tego samego dnia do sprzedaży trafiło też eleganckie, czarne polo z nowej kolekcji dedykowanej drużynie e-sportowej Widzewa - Red Wolves. Oprócz niego kibice nabyć będą mogli także zupełnie nową czapkę z daszkiem oraz srebrną biżuterię.

Nowości, które na półki sklepowe trafiły w ostatnim czasie, jest zdecydowanie więcej, zarówno w kategorii ubrań, jak i gadżetów, również jubileuszowych, jak wyjątkowa wpinka wydana z okazji 110-lecia istnienia klubu (do zobaczenia i kupienia również tu: https://sklep.widzew.com/akcesoria/-/store/pin-herb-110-lat/81504).

Zachęcamy do odwiedzania oficjalnego sklepu Widzewa, który w niedzielę 1 marca czekać na kibiców będzie już od godziny 9:00. Widzimy się przy Piłsudskiego 138, pod trybuną D stadionu. Ps. Zapraszamy także po meczu!