Aktualności - Biznes

Kolejne spotkanie Widzewskiego Klubu Biznesu

W czwartek 12 grudnia odbyło się kolejne cykliczne spotkanie Widzewskiego Klubu Biznesu. Zgromadzeni rozmawiali między innymi o tym jak budować dobre relacje w środowisku biznesowym.

W czwartkowe przedpołudnie w nowym, zlokalizowanym w centrum Łodzi Hotelu Puro spotkali się przedstawiciele Widzewskiego Klubu Biznesu. W sąsiedztwie Manufaktury i Pałacu Poznańskiego uczestnicy spotkania dyskutowali między innymi o współzależności klubu i miasta, o korzyściach ze sponsoringu, dotacjach z Unii Europejskiej czy budowaniu dobrych relacji w biznesie.

Wśród prelegentów prowadzonego przez Marcina Tarocińskiego spotkania znaleźli się: Michał Musierowicz z zarządu Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź, Mateusz Sipa - zastępca dyrektora Biura Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Łodzi, Michał Haze i Rafał Ostrowski z Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Dariusz Kowalik z firmy Enterprise Support.

Widzewski Klub Biznesu to platforma do wymiany doświadczeń biznesowych, ale też inicjatywa pozwalająca integrować środowisko biznesowe zrzeszone wokół klubu. W ramach jego działań organizowane są nie tylko cykliczne spotkania, ale też wspólne wyjazdy na mecze Widzewa rozgrywane poza Sercem Łodzi oraz spotkanie reprezentacji Polski.

- Najważniejsze w ramach Widzewskiego Klubu Biznesu jest budowanie relacji między jego członkami. Dbamy o to między innymi dzięki takim spotkaniom jak to czwartkowe w Hotelu Puro. Obecnie WKB to blisko 70 firm, ale ciągle pracujemy nad poszerzaniem oferty dla obecnych jego członków, jak i pozyskiwaniem nowych partnerów - przyznaje Łukasz Kolecki, kierownik ds. pozyskiwania sponsorów.

***

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z klubem zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 501 739 282) lub mailowego (lukasz.kolecki@widzew.com).

GALERIA ZE SPOTKANIA WIDZEWSKIEGO KLUBU BIZNESU W HOTELU PURO (ZOBACZ)