Kolejna wpłata WOWP na Akademię Widzewa

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy od dawna wspiera klubową kuźnię talentów. Na przełomie listopada i grudnia na konto Akademii Widzewa trafił kolejny przelew od sponsora strategicznego, w wysokości 35 tys. zł.

Fani finansujący WOWP, w tym kibice zrzeszeni w ramach Klubu "1910" (czyli wpłacający regularnie stałe kwoty), wspierają Akademię jako sponsor strategiczny od 2017 roku. W lipcu 2020 roku zawarta została nowa umowa pomiędzy zarządzającym akcją Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Widzew" a klubem, na mocy której współpraca ta kontynuowana jest również w sezonie 2020/2021 i stanowi bardzo ważne wsparcie w funkcjonowaniu widzewskiej kuźni talentów.

Kibice Widzewa, którzy współtworzą WOWP, przelewają na konto środki finansowe, przekazywane następnie do klubu. Akademia Widzewa przeznacza je na wynajem obiektów treningowych, zakup sprzętu treningowego, technicznego do analizowania spotkań czy medycznego do opieki nad zawodnikami, ale także na transport i wyżywienie. Warto odnotować, że łączna kwota przekazana do klubu w całym sezonie 2019/20, w ramach realizacji poprzedniej umowy, wyniosła 210 tysięcy złotych.

Cieszymy się, że Widzew może liczyć na wsparcie swoich kibiców, którzy cyklicznie wpłacają na konto stowarzyszenia kwoty pieniężne mające pomóc w szkoleniu widzewskiej młodzieży (Pierwszy milion WOWP! - CZYTAJ WIĘCEJ).

Dziękujemy za każdą, najdrobniejszą nawet wpłatę. Zachęcamy jednocześnie do dołączenia do Klubu "1910", zrzeszającego fanów dokonujących regularnych wpłat na WOWP. Klub ten, do którego wstąpiło już ponad 700 osób, może liczyć na szereg korzyści, także w kontekście uczęszczania na domowe mecze Widzewa. Szczegóły akcji można znaleźć na oficjalniej stronie OSK "Tylko Widzew" (KLIKNIJ TUTAJ).