Kancelaria Prawna Inkaso WEC SA nadal z Widzewem

Jeden z kluczowych sponsorów klubu jako pierwszy zdecydował się przedłużyć współpracę z Widzewem, zwiększając, jak co roku, skalę zaangażowania finansowego.

Grupa WEC współpracuje z Widzewem od dawna. Wspierała systematycznie klub jeszcze w czasach jego gry w ekstraklasie, a później jako jedna z pierwszych zaoferowała bezcenną pomoc już w pierwszym sezonie reaktywacji i w kolejnych latach stale zwiększała swój wkład w proces jego odbudowy. Tak będzie również w sezonie 2019/2020.

Podobnie jak w poprzednich rozgrywkach, na nowym oficjalnym stroju meczowym czerwono-biało-czerwonych pojawi się logotyp www.grupawec.pl zlokalizowany z tyłu koszulki pod numerem zawodnika. Firma ma prawo do używania tytułu Sponsora Oficjalnego Widzewa Łódź SA. Wiąże się to z szeregiem korzyści, takich jak obecność na ściankach sponsorskich, banerach reklamowych, biletach, oficjalnych pismach oraz w mediach elektronicznych klubu. Kancelaria Prawna Inkaso WEC SA wynajmuje ponadto jedną z lóż biznesowych na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

W skład Grupy WEC, oprócz spółki wiodącej, wchodzi szereg spółek zapewniających klientom wsparcie prawne, finansowe poprzez pożyczki dla biznesu, usługi faktoringu, księgowe, audytorskie. Jednocześnie Grupa zajmuje się skupem i dochodzeniem wierzytelności masowych na swój rachunek. Szczegóły znaleźć można na stronie www.grupawec.pl. Ze wsparcia prawnego radców prawnych z Grupy WEC korzysta również w miarę potrzeb od początku reaktywacji Widzew.

- Historia naszej współpracy sięga roku 2012. Chcemy dalej wspierać klub finansowo i merytorycznie. Cieszę się, że zarówno klub, jak i Grupa WEC, wspólnie się rozwijają i mogą czerpać korzyści z wzajemnych relacji biznesowych. Nasza firma staje się jednym z wiodących podmiotów w swojej branży na rynku, a Widzew jest na dobrej drodze do powrotu na należne mu miejsce, czyli do ekstraklasy. Jesteśmy jednym z większych sponsorów klubu i będziemy starali się ten poziom zaangażowania utrzymać. Wierzę, że nasze partnerstwo pomoże osiągnąć nam zamierzone cele biznesowe i wspólnie przeżywać kolejne niepowtarzalne emocje sportowe - przyznaje Remigiusz Brzeziński prezes zarządu Kancelarii Prawnej Inkaso WEC SA, będący jednocześnie członkiem Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź, właściciela stu procent akcji spółki Widzew Łódź SA.

- Cieszę się, że kolejne firmy zostają z nami. Rola Grupy WEC w odbudowie Widzewa jest bardzo ważna. Firma należy do naszych najbliższych partnerów, a jej rosnące zaangażowanie potwierdza, że w świecie sportu jest miejsce na poważne i trwałe relacje biznesowe oparte na czymś więcej niż tylko pieniądz i końcowy wynik sportowy. Budująca jest dla mnie wiara w sukces przedstawicieli Grupy WEC. Przyjemnie pracuje się z ludźmi, którzy nie skupiają się na deklaracjach, tylko na czynach  - podkreśla Martyna Pajączek, prezes zarządu Widzew Łódź SA.