Aktualności - Biznes

K&M Sport Event Group w Widzewskim Klubie Biznesu

Grono firm zrzeszonych w Widzewskim Klubie Biznesu stale rośnie. Właśnie dołączyła do nich K&M Sport Event Group zajmująca się organizacją imprez i wydarzeń o dowolnej tematyce.

K&M Sport Event Group  to firma, która powstała z pasji do sportu i kreatywnych pomysłów związanych z organizacją imprez nie tylko sportowych. Nowy członek Widzewskiego Klubu Biznesu projektuje i realizuje wydarzenia na każdą okazję, małe i duże, od spotkań biznesowych, poprzez wyjazdy integracyjne, kampanie promocyjne i marketingowe, aż po imprezy sportowe i festiwale muzyczne. Do każdego projektu K&M Sport Event Group podchodzi indywidualnie i z największą starannością, ponieważ każde wydarzenie jest dla nich niczym walka o najwyższe medale.

Firma w swoich relacjach gwarantuje: kompleksowe i profesjonalne podejście do każdego tematu, w tym do całego kontekstu wydarzenia, świetną kreację graficzną i dekoracje dostosowane do danej marki, charakteru i wydźwięku imprezy oraz innowacje, które czynią realizacje nowoczesnymi, odpowiadającymi na potrzeby i sposób komunikacji dzisiejszych klientów. Jako organizator wydarzeń K&M Sport Event Group zatroszczy się również o znakomity catering i dobierze idealną oprawę muzyczną.

- Przy emocjach, jakie występują podczas meczów piłkarskich, a już w szczególności tych nakręcanych przez kibiców Widzewa, nie mogliśmy podjąć innego wyboru, jak dołączyć do Widzewskiego Klubu Biznesu. Celem tego projektu jest zbudowanie silnego klubu, który w przyszłości cieszyć będzie się z sukcesów sportowych i biznesowych. A przystąpienie do WKB daje nam możliwość bycia tego częścią, dlatego nie mogliśmy tego przegapić  - mówi Łukasz Jęcka z firmy K&M.

***

Widzewski Klub Biznesu to platforma do wymiany doświadczeń biznesowych, ale też inicjatywa pozwalająca integrować środowisko biznesowe zrzeszone wokół klubu. W ramach jego działań organizowane są między innymi cykliczne spotkania, ale też wspólne wyjazdy na mecze Widzewa rozgrywane poza Sercem Łodzi oraz spotkania reprezentacji Polski. Obecnie Widzewski Klub Biznesu to blisko 70 firm, ale klub stale pracuje nad poszerzaniem oferty dla obecnych jego członków, jak i pozyskiwaniem nowych partnerów.

Wszystkie firmy zainteresowane dołączeniem do Widzewskiego Klubu Biznesu zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą (SPRAWDŹ).