Immergas rozszerza wsparcie dla Akademii Widzewa

W sezonie 2021/2022 firma Immergas będzie jeszcze szerzej wspierać Akademię Widzewa, angażując się m.in. w organizację turniejów Młodego Widzewa oraz Dnia Dziecka Młodego Widzewa.

Współpraca firmy Immergas z Widzewem Łódź rozpoczęła się w marcu 2020 r. - wówczas zaczęła ona wspierać zespół czerwono-biało-czerwonych amp futbolistów. W listopadzie 2020 r. Immergas dołączył do grona partnerów Akademii Widzewa. W sezonie 2021/2022 współpraca będzie kontynuowana i ulegnie rozszerzeniu. Immergas będzie nadal oficjalnym partnerem Akademii, a dodatkowo - będzie sponsorem tytularnym turniejów Młodego Widzewa i partnerem Dnia Dziecka Młodego Widzewa.

- Rozszerzenie współpracy przez firmę Immergas to doskonała wiadomość dla całego widzewskiego środowiska potwierdzająca, że hasło "Zawsze w 13" to nie tylko puste słowa. Szczególnie cenne z punktu widzenia kształtowania kolejnych pokoleń widzewiaków jest zaangażowanie firmy Immergas w wydarzenia organizowane pod szyldem Młodego Widzewa. Wciąż rozwijamy otoczenie biznesowe klubu, zapraszając firmy do wsparcia młodych Widzewiaków - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

- Zaangażowanie w takie działania, jak Akademia Widzewa jest wpisane w DNA firmy Immergas. Wierzymy w siłę i moc pasji - takiej, która napędza do działania i dzięki której dzieją się rzeczy niezwykłe. Bardzo chętnie wspieramy projekty, w których pasja idzie w parze z rozwijaniem talentów, szczególnie u najmłodszych. A tak jest w tym wypadku. Rozszerzenie współpracy to kolejny krok, który - mamy nadzieję - przyczyni się do rozwoju piłkarskich talentów wychowanków Akademii Widzewa - mówi Maciej Czop, prezes zarządu Immergas Polska.

Immergas Polska jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin. 25 lat doświadczenia na polskim rynku i ponad pół miliona dostarczonych urządzeń typu pompy ciepła i kotły gazowe potwierdzają pozycję lidera branży grzewczej. Ważnym ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o mocy do 900KW, pozwalających na tworzenie systemów kaskadowych, pokrywających zapotrzebowanie na ciepło w obiektach komercyjnych, deweloperskich i użyteczności publicznej.