Grupa Kapitałowa WEC partnerem oficjalnym Akademii Widzewa

Wieloletni sponsor klubu - Grupa Kapitałowa WEC - w sezonie 2020/2021 będzie wspierać Akademię Widzewa.

Dotychczasowy sponsor oficjalny Widzewa w nowym sezonie zmienia formę zaangażowania w klub. Firma, która od dawna jest z klubem, wspierała go jeszcze przed reaktywacją, a od 2015 roku należy do grona największych i najważniejszych partnerów Widzewa, teraz pomoże budować prężnie rozwijającą się Akademię Widzewa.

Od 2015 roku Grupa WEC systematycznie zwiększała swoje zaangażowanie w klub. Podkreśla to długofalowość relacji i jej znaczenie w planach strategicznych obu podmiotów. Pokazuje również, że relacje partnerskie w tym przypadku znacznie wykraczają poza aspekt biznesowy i marketingowy,  a obopólne korzyści i wzajemna pomoc w rozwoju firmy i klubu są efektem bliskości i zaufania, jakimi darzą się Widzew i Grupa WEC.

Kibice Widzewa doskonale kojarzą logotyp firmy, który w przeszłości najpierw znajdował się na spodenkach stroju meczowego pierwszej drużyny Widzewa, a później na tyle koszulki meczowej, pod numerem zawodnika. Z kolei wchodząca w skład Grupy Kapitałowej WEC Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. wynajmuje jedną z lóż biznesowych na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

- Widzew jest dla nas bardzo ważnym partnerem. Zdecydowaliśmy się w nowym sezonie zostać oficjalnym partnerem Akademii Widzewa, ponieważ zależy nam na przyszłości klubu. Silna Akademia to jeden z filarów najlepiej prosperujących klubów piłkarskich. Wierzymy, że tak może być również w przypadku Widzewa, dlatego postanowiliśmy zainwestować w rozwój młodych zawodników - przyznał Remigiusz Brzeziński, prezes zarządu Grupy Kapitałowej WEC.

Początek działalności Grupy WEC sięga 1995 roku. Obecnie Grupę tworzy 5 dynamicznie rozwijających się spółek. Wiodącą jest notowana na parkiecie NewConnect GPW - Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A., która zalicza się do największych w kraju firm obsługujących rynek wierzytelności. Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k. świadczy pełen zakres usług prawnych w obszarze prawa gospodarczego, procesowego oraz korporacyjnego. Grupę tworzy również spółka księgowo-audytorska - Kancelaria Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy sp.k.  WEC Finanse  Sp. z o.o. specjalizuje się w faktoringu, czyli finansowaniu faktur wystawianych przez przedsiębiorców z odroczonym terminem płatności. Platforma internetowa www.gielda-dlugow.net  umożliwia z kolei publikowanie ofert sprzedaży wierzytelności zarówno B2B jak i B2C. Platforma posiada w swoich zasobach wierzytelności o łącznej wartości kilkuset milionów złotych, a z jej usług korzystają nie tylko małe firmy, ale również duże przedsiębiorstwa m.in. windykacyjne i pożyczkowe.

Szczegółową ofertę wszystkich spółek Grupy WEC (grupawec.pl) można poznać na następujących stronach:

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. - www.kancelariawec.eu

WEC Finanse Sp. z o.o. - wecfinanse.pl

Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k. - www.wec-law.pl

Kancelaria Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy sp.k. - www.rewidenciwec.pl

E-wierzyciel PL Sp. z o.o. www.gielda-dlugow.net

Pakiet ochronny dla firm (usługa której celem jest zapobieganie skutkom koronawirusa w biznesie) - ochronabiznesu.grupawec.pl/.