Aktualności - Biznes

Firma ZCB Owczary na kolejny rok z Widzewem

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary przedłużył współpracę z klubem na kolejny sezon, znacznie zwiększając swoje zaangażowanie.

W nowym sezonie, podobnie jak dotychczas, logo marki TERMOton należącej do firmy ZCB Owczary, eksponowane będzie z przodu koszulek piłkarzy Widzewa. Sponsor główny i jego marka obecne będą też na stadionie, m.in. poprzez reklamę w postaci charakterystycznego bannera rozkładanego na środku murawy. W ramach aktywizowania współpracy zaplanowano również szereg działań skierowanych do kibiców. Firma angażuje się również w funkcjonowanie klubu, czego najmocniejszym wyrazem jest obecność jej współwłaściciela, Rafała Stępnia w składzie Rady Nadzorczej Widzew Łódź SA.

- Darzę Widzew olbrzymim sentymentem. Kibicuję mu od czasów młodości, dlatego gdy pojawiła się możliwość wsparcia procesu jego odbudowy, długo się nie wahałem. Nasza firma nie zakłada zarabiania na sporcie, ale współpraca z taką marką jak Widzew jest dla niej na pewno wartościowa i sprzyja rozwojowi. Cieszymy się, że możemy utożsamiać się z tak wyjątkowym klubem i być częścią widzewskiej rodziny, a ZCB Owczary ze swoimi produktami mocno zagościła w świadomości kibiców czerwono-biało-czerwonych. Kontynuacja współpracy na kolejny sezon była dla nas sprawą oczywistą. Szybko doszliśmy do porozumienia, dlatego wspólnie przystępujmy do walki o awans do I ligi - podkreślił Rafał Stępień.

- W życiu i biznesie najlepsi partnerzy to tacy, którzy myślą poważnie o długim związku i gotowi są być z nami na dobre i na złe. Dla nas kimś takim jest firma ZCB Owczary. Cieszę się, że zdecydowała się pozostać z nami na kolejny rok i nadal pomagać w odbudowie klubu, mogąc jednocześnie stale zwiększać rozpoznawalność swojej marki i produktów wśród kibiców. Jestem przekonana, że ta wieloletnia współpraca daje wymierne korzyści obu stronom i tak samo będzie w najbliższym sezonie - przyznaje Martyna Pajączek, prezes Widzewa.

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary to największa firma produkująca ceramikę wyłącznie z polskim kapitałem. Jej ponad 30-letnia działalność opiera się na stosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz własnych surowców, a swoją markę firma buduje poprzez najwyższą jakość produktów, troskę o zadowolenie klientów oraz dbałość o satysfakcję pracowników. ZCB Owczary dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju gospodarczego regionu oraz całej Polski. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie: http://www.owczary.pl/scienne.html.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy partnerskiej z klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).