Aktualności - Biznes

Firma SJSI dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu

Firma Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych (SJSI) została członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu. Wcześniej firma wsparła Klub jako sponsor meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

Oferta Widzewskiego Klubu Biznesu skierowana jest do firm, które chcą bardziej zaangażować się we wsparcie Widzewa Łódź w jego powrocie do ekstraklasy. Członkowie WKB mają m.in. możliwość oglądania meczów Widzewa z najlepszych miejsc zlokalizowanych na trybunie A stadionu przy al. Piłsudskiego, dostęp do strefy cateringu, otrzymują także dopasowany do ich potrzeb pakiet reklamowy. Klub regularnie umożliwia firmom skupionym w WKB nawiązywanie i zacieśnianie relacji w nieformalnej atmosferze - dla członków WKB zorganizowano m.in. wspólne wyjazdy na mecze reprezentacji Polski, turnieje halowe w piłkę nożną, zwiedzanie stadionu oraz śniadania biznesowe.

Pierwszą firmą, która w 2022 r. zdecydowała się dołączyć do Widzewskiego Klubu Biznesu, jest Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych (SJSI), które wcześniej wsparło już Widzew Łódź jako sponsor meczu z Zagłębiem Sosnowiec w 19. kolejce Fortuna 1 Ligi. - Biznesowo 2022 rok rozpoczynamy od powitania firmy SJSI w gronie członków Widzewskiego Klubu Biznesu. Dla nas cenne jest przede wszystkim to, że dołączenie SJSI do WKB jest efektem wcześniejszej współpracy przy meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Pokazuje to, że firmy, które decydują się na sponsoring Klubu, początkowo jednorazowy, są na tyle zadowolone z efektu marketingowego i jakości realizowanych przez Klub świadczeń, że współpraca jest później kontynuowana w szerszym zakresie. To dowód na to, że obrana strategia rozwoju biznesowego Klubu jest słuszna - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

SJSI powstało w 2003 r. Firma dba o szeroko rozumianą jakość IT w Polsce - zarówno poprzez kształcenie testerów, inżynierów jakości i analityków, jak i wspieranie ich w rozwoju zawodowym, promowanie dobrych praktyk w projektach technologicznych, międzynarodowe certyfikowanie umiejętności, a także wspieranie społeczności w wymianie wiedzy i dostępie do nowych informacji i technologii. Ważnym obszarem działalności SJSI jest egzaminowanie i poświadczanie umiejętności specjalistów i inżynierów w międzynarodowych systemach certyfikacji ISTQB®, IREB® i TMMI®. Jako jedyna firma w kraju SJSI gwarantuje dostęp do ustandaryzowanych procesów rozwoju oraz wysoki poziom dostarczanych materiałów naukowych.

- Co łączy świat piłki nożnej z IT? IT to działania zespołowe, bo to nie jeden człowiek tworzy sukces. To zespół, jego praca, komunikacja, stawianie celów i analiza błędów. Tak jest zarówno w środowisku IT, jak i na boisku. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że możemy należeć do Widzewskiego Klubu Biznesu, dzielić się pasją i dążyć do sukcesu - dodaje Sebastian Małyska, prezes SJSI.

Więcej informacji o działalności firmy SJSI znaleźć można na stronie https://sjsi.org/ oraz na jej profilu na Facebooku.