Firma MCKB Przyjacielem Akademii Widzewa

Firma MCKB - jeden z liderów w branży generalnych wykonawców w Polsce - rozszerzyła swoją współpracę z Klubem, zyskując tytuł Przyjaciela Akademii Widzewa.

MCKB współpracuje z Widzewem Łódź od początku 2020 r. - wtedy właśnie firma dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu. Teraz rozszerzyła swoje wsparcie dla Klubu, uzyskując tytuł Przyjaciela Akademii Widzewa. Logo MCKB będzie obecne na obiektach treningowych Akademii, jak również podczas meczów pierwszego zespołu.

- MCKB jest jednym z liderów w branży generalnych wykonawców w Polsce. Dla nas to bardzo dobra wiadomość, że kolejna w ostatnim czasie tak uznana, stabilna marka zdecydowała się rozszerzyć współpracę z Klubem. Istotne jest również to, że współpraca będzie miała nie tylko wymiar biznesowy i finansowy, ale także społeczny. Klub będzie przygotowywał dla dzieci pracowników MCKB zajęcia sportowe, będą mogły one również zwiedzić stadion przy al. Piłsudskiego oraz Muzeum Widzewa - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

- Cieszymy się, że możemy wspierać Akademię Widzewa.  To wspaniała inicjatywa, dzięki której dzieci i młodzież rozwijają swoją pasję oraz stają się częścią społeczności sportowej naszego miasta. Mamy nadzieję, że wspierając Akademię Widzewa dołożymy swój wkład w odkrywanie i rozwój młodych talentów - mówi Piotr Grabowicz, prezes zarządu MCKB sp. z o.o.

Główna siedziba firmy znajduje się w Łodzi, a biura regionalne - we Wrocławiu i w Warszawie. MCKB specjalizuje się w budowie przestrzeni przyjaznych dla ludzi. W ofercie firmy - oprócz generalnego wykonawstwa - znajdują się instalacje systemów technologicznych, konsulting inwestycyjny i obsługa obiektów. Jako profesjonalny generalny wykonawca MCKB zapewnia pełną odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu budowy, sprawny 24-godzinny serwis gwarancyjny, a także szkoli pracowników inwestora odpowiedzialnych za eksploatację. Więcej informacji o działalności firmy znaleźć można na stronie https://www.mckb.pl/.