Aktualności - Biznes

Firma DPD Polska z Widzewem na dobre i na złe

Lider rynku kurierskiego w kraju zadeklarował pełną realizację świadczeń na rzecz klubu, mimo wstrzymania rozgrywek piłkarskich II ligi.

Firma DPD Polska współpracuje z Widzewem od 2 lat i pełni w jego otoczeniu biznesowym bardzo ważną rolę. DPD jest bowiem nie tylko sponsorem klubu, ale też partnerem logistycznym. W ramach tej drugiej funkcji zapewnia klubowi pełną obsługę kurierską, włącznie z dostarczaniem do nabywców zakupów z oficjalnego sklepu Widzewa.

W trudnym okresie panującej w całym kraju epidemii koronawiarusa firma DPD Polska zadeklarowała dalszą realizację wszystkich umownych świadczeń na rzecz klubu, mimo że Widzew obecnie nie może zrewanżować się tym samym. Klub został pozbawiony możliwości organizowania meczów ligowych, a co za tym idzie, nie jest w stanie realizować określonych zobowiązań na rzecz sponsora związanych z dniem meczowym.

- Nie zamierzamy wycofywać się z żadnych ustaleń. Mamy świadomość, w jakiej sytuacji znalazł się klub, ale właśnie w takich chwilach znaczenia nabierają długotrwałe i stabilne relacje oparte nie tylko na umowie, ale też na wzajemnym wsparciu i zaufaniu. Jesteśmy jedną drużyną, a przed nami jeszcze wiele ważnych meczów - podkreśla  Łukasz Zembowicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu DPD Polska.

Kurier DPD to lider polskiego rynku w swoim segmencie. W ostatnich latach firma wprowadziła ważne dla konsumentów rozwiązanie: płatność kartą za przesyłki płatne przy odbiorze, a także przyjazną usługę DPD Today, która w Łodzi i Warszawie umożliwia doręczenie przesyłki w dniu nadania.

Firma działa zgodnie z ideą przyjaznej logistyki miejskiej  - uruchomiła sieć punktów nadań i odbiorów DPD Pickup, liczącą obecnie blisko 2500 placówek, a także rozwija oddziały miejskie zlokalizowane w dzielnicach mieszkalnych i biznesowych, które oferują doręczenia za pośrednictwem kurierów na rowerach i pieszych.

Mimo trudnej sytuacji w kraju, DPD realizuje swoje usługi, dokładając wszelkich starań, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo nadawców, odbiorców i kurierów. Dzięki temu niezależnie od okoliczności, przesyłki, za które odpowiada nasz sponsor i partner logistyczny, zawsze trafiają pod właściwy adres! Zachęcamy do korzystania z usług firmy DPD Polska. #GRAMYRAZEMZBIZNESEM