Aktualności - Biznes

Firma DiMedical Sponsorem Strategicznym Widzewa Łódź w 67. Derbach Łodzi

Centrum Medycyny Klinicznej DiMedical zostało Sponsorem Strategicznym Widzewa Łódź w 67. Derbach Łodzi. Piłkarze czerwono-biało-czerwonych 24 października o godzinie 18:00 wybiegną na murawę stadionu przy al. Piłsudskiego w koszulkach z logotypem DiMedical w miejscu dedykowanym sponsorowi strategicznemu.

Firma DiMedical dołączyła do grona partnerów Widzewa Łódź z początkiem bieżącego sezonu. Teraz - przy okazji 67. derbów Łodzi - współpraca między Klubem a DiMedical została mocno rozszerzona. Firma została bowiem Sponsorem Strategicznym Widzewa Łódź w 67. Derbach Łodzi, które zostaną rozegrane w niedzielę 24 października o godz. 18:00 na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

- Jak zapowiadaliśmy kilka tygodni temu, oferta Sponsora Meczu jest jednym z kluczowych elementów naszej strategii współpracy z biznesem, którą promujemy hasłem "Zawsze w 13". Jak widać, jest to oferta atrakcyjna i ukierunkowana na potrzeby biznesu, bo udało się nam pozyskać wsparcie na poziomie Sponsora Strategicznego - i to na tak istotne pod względem zarówno sportowym, jak i marketingowym spotkanie, jakim są derby Łodzi - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA. - Mogę zapewnić, że jest to umowa wyjątkowa w skali kraju, a poziom wsparcia uzyskanego od firmy DiMedical przekracza standardową wartość umów sponsorskich zawieranych nawet na cały sezon - dodaje.

24 października o godz. 18:00 piłkarze Widzewa Łódź wybiegną na murawę Serca Łodzi w unikalnych koszulkach, na których umiejscowione centralnie hasło "Zawsze w 12" znajdzie się wyjątkowo na rękawie i zostanie zastąpione logotypem DiMedical. Logo firmy będzie eksponowane we wszystkich materiałach graficznych i filmowych dotyczących 67. Derbów Łodzi, Klub przygotuje również artykuły, spoty filmowe i radiowe, które będą promowały Sponsora Strategicznego oraz przybliżały jego markę kibicom Widzewa.

Centrum Medycyny Klinicznej DiMedical specjalizuje się w innowacyjnej diagnostyce klinicznej i laboratoryjnej, w tym w diagnostyce zakażeń wirusem SARS-CoV-2. W 2018 r. firma otrzymała Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju w kategorii "Medycyna i farmacja przyszłości". W 2019 r. została uhonorowana "Polską Nagrodą Innowacyjności" za realizację projektu związanego z wdrożeniem nowatorskiej metody diagnostyki gruźlicy i innych mykobakterioz, a rok później - nagrodą Fundament 2020.

- Nie będę ukrywać, że od lat darzę Widzew Łódź dużym sentymentem. Współpraca z taką marką, rozpoznawalną wśród tysięcy osób nie tylko w Łodzi, ale i w całej Polsce, jest dla naszej firmy bardzo wartościowa i na pewno sprzyja dalszemu rozwojowi. Łączą nas podobne wartości - w DiMedical, podobnie jak w Widzewie wierzymy, że determinacją i ciężką pracą możemy osiągnąć sukces. Chcemy, by nasza marka kojarzyła się kibicom z wyjątkowymi sportowymi emocjami i na dłużej zagościła w ich świadomości - mówi dr n. med. Karol Majewski, prezes zarządu Centrum Medycyny Klinicznej DiMedical.

Więcej informacji o działalności firmy DiMedical znaleźć można na stronie internetowej https://www.dimedical.pl/ oraz na profilu na Facebooku.