Aktualności - Biznes

Februs Financial Group dołączył do WKB

Nowym członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu została firma Februs Financial Group - zespół ekspertów kredytowych pomagających klientom zrealizować marzenia o własnej nieruchomości.

Widzewski Klub Biznesu to inicjatywa mająca na celu integrowanie skupionego wokół Klubu środowiska biznesowego. Członkowie WKB mają możliwość cyklicznych spotkań, nie tylko formalnych, odbywających się na stadionie przy al. Piłsudskiego, ale również wspólnych wyjazdów na mecze reprezentacji Polski, udziału w turniejach halowych w piłkę nożną czy biznesowych spacerach, tak jak miało to miejsce w przypadku zwiedzania łódzkiego Orientarium.

Nowym członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu została firma Februs Financial Group - zespół ekspertów kredytowych pomagających klientom zrealizować marzenia o własnej nieruchomości. - Dołączenie do Widzewskiego Klubu Biznesu traktuję z jednej strony jako kolejny etap rozwoju firmy, a z drugiej - jako spełnienie osobistych marzeń. Jestem kibicem Widzewa odkąd pojawiłem się na pierwszym meczu w 1995 roku i cieszę się, że moja relacja z Klubem nie będzie już polegać jedynie na płaszczyźnie sympatii klubowych, ale również na sferze biznesowej, gdzie współpraca z pewnością przyniesie wymierne korzyści obu stronom - mówi Michał Śmiechowicz, CEO Februs Financial Group.

Eksperci Februs Financial Group badają zdolność kredytową klientów, wspierają ich w dopięciu urzędowych i bankowych formalności, ale przede wszystkim negocjują najatrakcyjniejsze warunki kredytu, oprocentowania oraz miesięcznej raty. Jak na łódzkich ekspertów przystało, koncentrują się przede wszystkim na wsparciu regionu, dzięki czemu doskonale znają lokalny rynek i procedury, jakimi się rządzi. Więcej informacji o nowym członku WKB znaleźć można na stronie https://februs.pl/.