Aktualności - Biznes

ET Promo wspiera Widzew Łódź pomimo kryzysu

Firma ET Promo to kolejny sponsor Widzewa, który zdecydował się zrealizować świadczenia wobec klubu, niezależnie od wstrzymania rozgrywek ligowych.

Pomimo braku możliwości wywiązania się przez Widzew Łódź ze zobowiązań wobec sponsorów, firma ET Promo zdecydowała się na realizację świadczeń wobec klubu. Warto dodać, że specjalizująca się w produkcji opakowań firma w trakcie dotychczasowej współpracy z Widzewem wspierała pierwszą drużynę czerwono-biało-czerwonych oraz sekcję AMP futbolu. - Uważamy, że trzeba trzymać się razem na dobre i na złe. Nasza współpraca z Widzewem jest długofalowa i staramy się tak do niej podchodzić. W takich trudnych sytuacjach trzeba wspierać się nawzajem - mówił Łukasz Tomczak, menadżer generalny w ET Promo.

Należy pamiętać, że ET Promo zdecydowało się na taki ruch, mimo własnych problemów na rynku co-packingu. - Borykamy się z podobnymi problemami co większość firm. Notujemy mniej zamówień, boimy się zakażenia wśród pracowników i staramy się zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. Jako firma pracująca po części w branży spożywczej, obowiązują nas bardzo rygorystyczne obostrzenia, dorównujące praktycznie tym szpitalnym. Nasi klienci mają pełne magazyny, nie ponawiają zamówień, więc praktycznie cały ciąg produkcji i dostaw został wstrzymany - dodał Tomczak. 

Firma ET Promo w sposób kompleksowy zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z hasłem "od projektu do gotowego produktu". Firma oferuje szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych, od profesjonalnych wielonakładowych usług pakowania, do prostych usług składania, etykietowania lub klejenia. W procesie realizacji zamówienia stosowane są opakowania z tworzyw sztucznych, papieru lub folii termoformowalnych (PVC i PET), zgodnie z zachowaniem zasad ochrony środowiska. 

ET Promo uwzględnia odzysk odpadów i pełne wykorzystanie surowca w procesie, zgodnie z wymaganiami normy ISO 14001. System organizacji firmy pozwala na szybką i profesjonalną realizację zamówień, a także pełną obsługę logistyczną, magazyny wysokiego składowania w kontrolowanych warunkach przechowywania oraz transport.

Zachęcamy wszystkich kibiców Widzewa do obserwowania oficjalnego profilu firmy ET Promo na portalu Facebook!