Aktualności - Biznes

ET Promo na dłużej z Widzewem

ET Promo dołączyło do grona firm, które zdecydowały się na przedłużenie umów partnerskich z Widzewem Łódź.

Firma prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usług co-packingu. - Cieszymy się z faktu przedłużenia umowy o współpracy i liczymy, że dołożymy symboliczną cegiełkę do sukcesu sportowego klubu, a sportowe emocje będziemy przeżywać w naszej loży na stadionie. Staramy się też angażować w różne inicjatywy Widzewa. Wspieraliśmy między innymi organizację ślubowania pierwszaków w “Sercu Łodzi” - mówił Łukasz Tomczak, menadżer generalny w ET Promo.

Firma ET Promo w sposób kompleksowy zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z hasłem "od projektu do gotowego produktu". Firma oferuje szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych, od profesjonalnych wielonakładowych usług pakowania, do prostych usług składania, etykietowania lub klejenia. W procesie realizacji zamówienia stosowane są opakowania z tworzyw sztucznych, papieru lub folii termoformowalnych (PVC i PET), zgodnie z zachowaniem zasad ochrony środowiska. ET Promo uwzględnia odzysk odpadów i pełne wykorzystania surowca w procesie, zgodnie z wymaganiami normy ISO 14001. System organizacji firmy pozwala na szybką i profesjonalną realizację zamówień, a także pełną obsługę logistyczną, magazyny wysokiego składowania w kontrolowanych warunkach przechowywania oraz transport.

***

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).