ET Promo na dłużej z Widzewem Łódź

Firma ET Promo zdecydowała się na rozszerzenie umowy sponsorskiej z Widzewem Łódź. Firma prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usług co-packingu.

ET Promo od kilku lat jest partnerem biznesowym Widzewa Łódź. W kwietniu 2020 r. jako jedna z pierwszych firm zdecydowała się na przedłużenie współpracy z Klubem w okresie lockdownu, kiedy Widzew - z powodu zawieszenia rozgrywek ligowych - nie mógł wywiązywać się ze swoich świadczeń. W kwietniu 2021 r. firma zaangażowała się we wsparcie widzewskich amp futbolistów w całym sezonie Amp Futbol Ekstraklasy.

ET Promo będzie sponsorem Widzewa Łódź także w nadchodzącym sezonie 2021/2022 Fortuna 1 Ligi. Obok dotychczasowego wsparcia, firma zostanie dodatkowo sponsorem organizowanego przy okazji każdego domowego spotkania Widzewa plebiscytu na najlepszego piłkarza meczu. Logo ET Promo pojawi się w komunikacji dotyczącej plebiscytu, a wybrany przez kibiców piłkarz zostanie przez firmę nagrodzony indywidualnie.

- Proces budowy profesjonalnego Klubu obejmuje nie tylko płaszczyznę sportową, ale i biznesową. Dla mnie jest to jeden z kluczowych obszarów działalności Widzewa, dlatego w ostatnim czasie, wspólnie z partnerami, jesteśmy bardzo aktywni na tym polu. Kolejne już przedłużenie współpracy z ET Promo pokazuje, że udało nam się stworzyć relacje oparte nie tylko na marketingu, ale na wzajemnym zaufaniu. To solidny fundament, na którym można opierać codzienne funkcjonowanie Klubu, zarówno organizacyjne, jak i sportowe - mówi Michał Rydz, wiceprezes zarządu Widzew Łódź SA.

Firma ET Promo w sposób kompleksowy zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z hasłem "od projektu do gotowego produktu". Firma oferuje szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych: od profesjonalnych wielonakładowych usług pakowania do prostych usług składania, etykietowania lub klejenia. W procesie realizacji zamówienia stosowane są opakowania z tworzyw sztucznych, papieru lub folii termoformowalnych (PVC i PET), zgodnie z zachowaniem zasad ochrony środowiska.

ET Promo uwzględnia odzysk odpadów i pełne wykorzystanie surowca w procesie - zgodnie z wymaganiami normy ISO 14001. System organizacji firmy pozwala na szybką i profesjonalną realizację zamówień, a także pełną obsługę logistyczną, magazyny wysokiego składowania w kontrolowanych warunkach przechowywania oraz transport.

Zachęcamy wszystkich kibiców Widzewa do obserwowania oficjalnego profilu firmy ET Promo na Facebooku!