ET Promo na dłużej z Widzewem

Ograniczenia związane z epidemią koronawirusa nie powstrzymały firmy ET Promo przed kontynuacją współpracy z Widzewem w sezonie 2020/21. Dziękujemy i liczymy, że wspólnie osiągniemy sukcesy na zapleczu ekstraklasy!

Firma ET Promo, która zdecydowała się na przedłużenie współpracy z klubem i podtrzymane statusu Oficjalnego Partnera, zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych. Firma mocno angażuje się we wsparcie drużyny Widzew Łódź Amp Futbol, która dzięki pomocy specjalistów w dziedzinie pakowania mogła wystartować w rozgrywkach Amp Futbol Ekstraklasy.  - Kontynuujemy współpracę z Widzewem i liczymy, że nasze wsparcie będzie pozwalało na rozwój klubu w takim wymiarze, aby już niedługo święcić kolejne sukcesy sportowe - mówił Łukasz Tomczak, menadżer generalny w firmie ET Promo.

Warto przypomnieć, że ET Promo było również jednym z pierwszych partnerów Widzewa, który w trudnym okresie pandemii koronawirusa zdecydował się zrealizować wszystkie zobowiązania sponsorskie wobec klubu, pomimo iż ten z powodu zawieszenia rozgrywek nie mógł odwzajemnić się tym samym. Przedsiębiorstwo zdecydowało się również na zostanie oficjalnym Sponsorem Meczu ze Zniczem Pruszków.

Oferowane przez ET Promo usługi pozwalają na kompleksowe wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych, zarówno wielonakładowe usługi pakowania, jak i etykietowanie czy klejenie. Opakowania wytwarzane są z tworzyw sztucznych, papieru i folii termoformowalych (PVC i PET), przy pełnej ochronie środowiska. Profesjonalizm i doskonała organizacja pozwalają na pełną obsługę logistyczną i szybką realizację zamówień. Dodatkowo na wyposażeniu firmy znajdują się magazyny wysokiego składowania oraz transport.