ERBI Group dołącza do Widzewskiego Klubu Biznesu

W gronie firm zrzeszonych w ramach Widzewskiego Klubu Biznesu znalazł się właśnie kolejny partner.

ERBI Group jest zlokalizowanym w Łodzi wiodącym producentem opakowań i ulotek dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, działającym w branży poligraficznej od 1993 r. Współpracuje z największymi krajowymi firmami oraz globalnymi koncernami farmaceutycznymi, dostarczając im kompleksowe rozwiązania w zakresie produkcji materiałów opakowaniowych - od projektu graficznego po wyrób gotowy. Swoje produkty dostarcza do wielu państw Europy, a także Stanów Zjednoczonych.

ERBI Group jest wysoce wyspecjalizowaną drukarnią, dysponującą technologią offsetową - ERBI oraz cyfrową - Digital Packaging, nowoczesnym parkiem maszynowym, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, licznymi systemami kontrolnymi oraz certyfikowanymi Systemami Zarządzania zgodnymi z normami ISO.

- ERBI Group od wielu lat bierze udział w różnych projektach charytatywnych i filantropijnych. Od dawna angażujemy się w działalność społeczności lokalnej, wspierając wydarzenia kulturalne i sportowe. Dołączenie do grona członków Widzewskiego Klubu Biznesu jest kolejną aktywnością naszej firmy na tym polu. Współpraca z tak zasłużonym i wyjątkowym klubem, jakim jest Widzew, bardzo nas cieszy  - mówi Jakub Bielecki, Prezes Zarządu ERBI.

Widzewski Klub Biznesu to platforma do wymiany doświadczeń biznesowych, ale też inicjatywa pozwalająca integrować środowisko biznesowe zrzeszone wokół klubu. W ramach jego działań organizowane są między innymi cykliczne spotkania, ale też wspólne wyjazdy na mecze Widzewa rozgrywane poza Sercem Łodzi oraz spotkania reprezentacji Polski. Obecnie Widzewski Klub Biznesu to blisko 70 firm, ale klub stale pracuje nad poszerzaniem oferty dla obecnych jego członków, jak i pozyskiwaniem nowych partnerów.

Wszystkie firmy zainteresowane dołączeniem do Widzewskiego Klubu Biznesu zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą (SPRAWDŹ).