DK Partner w Widzewskim Klubie Biznesu

Agencja Zatrudnienia DK Partner, specjalizująca się w leasingu pracowniczym oraz outsourcingu procesów produkcyjnych i logistycznych, dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu.

DK Partner to firma od dłuższego czasu obecna w widzewskim środowisku. Jest sponsorem oficjalnym sekcji futsalu Widzewa Łódź, a w czerwcu 2021 r. wsparła łódzki Klub w organizacji obchodów 40-lecia pierwszego mistrzostwa Polski wywalczonego w 1981 r. Pod koniec ubiegłego roku DK Partner podpisał z Klubem umowę, na mocy której został Przyjacielem Akademii Widzewa, a teraz współpracę ponownie rozszerzono - firma dołączyła bowiem do Widzewskiego Klubu Biznesu.

- Cieszy nas, że firma DK Partner została oficjalnie członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu. To kolejny dowód na to, że sponsorzy zaczynają z Klubem współpracę od pojedynczych projektów, tak jak miało to miejsce w przypadku DK Partner i jego wsparcia w organizacji 40-lecia pierwszego mistrzostwa Polski, a później decydują się na jej stopniowe rozszerzanie. Pokazuje to, że firmy widzą w tym realne korzyści i są zadowolone z jakości realizowanych przez Klub świadczeń - powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

- Promowanie DK Partner poprzez sport to element naszej strategii od wielu lat. Fundacja MaxiFootball, Łódzkie Mistrzostwa Dzielnic, Stal Rzeszów oraz wszystkie projekty związane z Widzewem Łódź mają na celu dotrzeć do jak największej społeczności, pomóc dzieciom i młodzieży w ich edukacji oraz rozwoju, a także ukazać to, co jest najważniejsze w naszej firmie - czyli ludzi tworzących zespół. To przy wsparciu i zaangażowaniu innych osiąga się największe sukcesy, zarówno w sporcie, jak i w biznesie - podkreślił Dariusz Kowalewski, prezes zarządu DK Partner.

Agencja Zatrudnienia DK Partner od kilkunastu lat funkcjonuje na rynku pracy. Poza Polską obecna jest na Ukrainie, w Chorwacji, Kazachstanie i Indiach. Przedsiębiorstwa mogą skorzystać z jej usług m.in. w zakresie leasingu pracowniczego, doradztwa personalnego, outsourcingu kadr i płac oraz  legalizacji zatrudnienia w Polsce dla cudzoziemców. Obecnie zatrudnia pracowników z 17 krajów. Więcej informacji o działalności firmy znaleźć można na stronie http://www.dkpartner.pl.