Aktualności - Biznes

Deante Sponsorem Oficjalnym Akademii Widzewa

Firma Deante, zajmująca się produkcją wyposażenia kuchni i łazienek, została Oficjalnym Sponsorem Akademii Widzewa. Logo firmy będzie eksponowane na koszulkach zespołów Akademii, na obiekcie treningowym przy ul. Małachowskiego oraz na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

Firma Deante wspiera Widzew Łódź już od kilkunastu lat. Jeszcze przed okresem reaktywacji Klubu jej logo było obecne na starym stadionie przy al. Piłsudskiego 138 w formie band reklamowych, a dodatkowo reklamy w formie audio były emitowane podczas meczów Widzewa.

Deante była jedną z pierwszych firm, która wyciągnęła do Klubu pomocną dłoń w 2015 r. - już w okresie odbudowy. Później wynajęła także lożę biznesową na nowym stadionie (jest obecna w strefie VIP do tej pory) oraz zaangażowała się w tworzenie Muzeum Widzewa Łódź, stając się jego Mecenasem Głównym.

Teraz na mocy umowy zawartej między Deante a Klubem, firma stanie się Sponsorem Oficjalnym Akademii Widzewa, przyczyniając się do rozwoju widzewskiej młodzieży z Łodzi i całego regionu. Jej logo będzie eksponowane na koszulkach zespołów Akademii, na obiekcie treningowym przy ul. Małachowskiego oraz na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Sponsorowi przysługuje również pakiet świadczeń związanych z ekspozycją w social mediach Klubu i w WidzewTV. Wspólnie podejmowane będą także działania z obszaru CSR, obejmujące wychowanie proekologiczne.

- To kolejna w ciągu kilku tygodni, ale nadal nie ostatnia bardzo dobra wiadomość dotycząca sponsoringu Akademii Widzewa. Deante to najlepszy przykład tego, jak długofalowe mogą być relacje między biznesem i klubem sportowym. Firma wspiera Widzew Łódź od lat, była z Klubem w najtrudniejszych dla niego czasach, a teraz pomoże nam w dalszej budowie i profesjonalizacji działań Akademii Widzewa - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

- Przekonuje nas jasno nakreślona filozofia stopniowej realizacji tak dużego projektu, jakim jest Akademia Widzewa. Podparta profesjonalnie przygotowanym i konsekwentnie realizowanym od kilku lat planem działania, w naszej ocenie umożliwi rozwój struktur i zasięgu Akademii oraz - co ważne - pozwoli na skuteczne zarządzanie potencjałem piłkarskim jej podopiecznych. Z radością i dumą patronujemy inicjatywie, która daje nadzieję na zaszczepianie w przedstawicielach najmłodszego pokolenia widzewskich wartości, od zawsze kojarzonych z wytrwałością w dążeniu do założonych celów, a także rzetelnym i odpowiedzialnym podejściem do pracy - dodaje Wiktor Kołysko, kierownik marketingu Deante.

***

Deante to znana i ceniona marka wyposażenia łazienkowego i kuchennego nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Firma od ponad 30 lat inspiruje do tworzenia wnętrz o niepowtarzalnym stylu, oferując klientom wysoką jakość produktów, wyjątkowe wzornictwo oraz obsługę na najwyższym poziomie. Marka posiada w swoim asortymencie zlewozmywaki, armaturę kuchenną i łazienkową, ceramikę, wanny, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe i dodatki. Więcej o asortymencie i działalności firmy Deante dowiedzieć można się na stronie https://deante.pl/pl/.