Aktualności - Biznes

Cosinus zostaje z Widzewem Łódź

Sieć szkół Cosinus zdecydowała się na przedłużenie współpracy z Widzewem Łódź na kolejny okres. Logo firmy nadal będzie eksponowane m.in. w trakcie meczów na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 oraz w oficjalnych mediach Klubu.

Cosinus wspiera Klub od sierpnia 2017 r. Pół roku później firma zdecydowała się na rozszerzenie współpracy - dzięki temu logo Cosinusa jest eksponowane podczas meczów na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 oraz w oficjalnych mediach Widzewa Łódź. Teraz sieć szkół zdecydowała się na przedłużenie współpracy z Klubem.

Widzew Łódź i Cosinus nadal współpracować będą również przy akcji "Bon na Widzew". Jest ona przeznaczona dla osób, które zapiszą się do liceum ogólnokształcącego lub na jeden z kierunków: opiekun medyczny, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik usług kosmetycznych lub technik informatyk, realizowanych w Łodzi. Po uzyskaniu minimum 50% frekwencji w dowolnym miesiącu, Cosinus przekaże słuchaczowi informację, że jest uprawniony do odbioru bonu o wartości 150 zł. Można go będzie zrealizować w oficjalnym sklepie stacjonarnym Widzewa na stadionie przy ul. Piłsudskiego lub w sklepie internetowym Klubu. "Bon na Widzew" będzie ważny 12 miesięcy od daty wydania.

- Zdecydowaliśmy się na kolejne przedłużenie umowy sponsorskiej z Klubem. Nasi słuchacze bardzo chętnie korzystają z flagowej promocji "Bon dla Widzewa na 150zł" i nie chcemy im tego odbierać. Połączenie działalności edukacyjnej naszej szkoły z działalnością sportową Klubu przynosi wiele korzyści. Wspieramy rozwój kibiców, zapewniamy im doskonałe warunki do nauki, angażujemy do rozwoju i uzupełniania wykształcenia. Kibice Widzewa licznie zapisują się do naszej szkoły z każdą kolejną rekrutacją. To dla nas miarodajna ocena  efektów współpracy z Klubem - powiedział Jarosław Łukowicz z firmy Cosinus.

- W ostatnim czasie informowaliśmy o kilku nowych umowach sponsorskich, ale równie ważne jest to, że na przedłużenie współpracy decydują się nasi dotychczasowi partnerzy. Firma Cosinus jest z nami już od blisko pięciu lat. Pokazuje to, że obrana przez Klub droga rozwoju biznesowego jest słuszna, a jakość działań, jaką oferujmy naszym partnerom, przekłada się na ich dalsze zaangażowanie w sponsoring Widzewa - dodał Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

Bezpłatne licea i szkoły policealne Cosinus to sieć szkół dla dorosłych, mogąca pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych, a także egzaminów maturalnych. Szkoła prowadzi edukację dla dorosłych w ramach zaocznego liceum oraz szkół policealnych, a nauka w nich jest bezpłatna. W Łodzi działa również szkoła dla młodzieży - Cosinus Young 15+, w której skład wchodzi szkoła branżowa, liceum i technikum. Ze szczegółową ofertą szkół prowadzonych przez Cosinus zapoznać się można pod adresem https://www.cosinus.pl/.