Aktualności - Biznes

COSINUS nadal z Widzewem

Sieć szkół COSINUS zdecydowała się na kontynuację współpracy z Widzewem w sezonie 2019/2020.

COSINUS dołączył do firm wspierających klub w sierpniu 2017 r. W lutym 2018 r. współpraca została rozszerzona - firma była obecna na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 dzięki banerom i reklamom na telebimach, jej logo było też eksponowane na stronie internetowej klubu oraz podczas transmisji meczowych prowadzonych przez WidzewTV. Teraz COSINUS zdecydował się na kontynuację współpracy z klubem w sezonie 2019/2020.

COSINUS i Widzew będą również kontynuować akcję "Bon na Widzew". Zasady są proste: trzeba zapisać się do liceum ogólnokształcącego lub na jeden z kierunków: opiekun medyczny, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik usług kosmetycznych lub technik informatyk, realizowanych w Łodzi. Po uzyskaniu minimum 50-procentowej frekwencji w dowolnym miesiącu COSINUS przekaże słuchaczowi informację, że jest uprawniony do odbioru bonu o wartości 150 zł. Można go będzie zrealizować w oficjalnym sklepie stacjonarnym Widzewa na stadionie przy ul. Piłsudskiego lub w sklepie internetowym klubu. "Bon na Widzew" ważny jest 12 miesięcy od daty wydania.

Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne COSINUS to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół głównie dla dorosłych, mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. Szkoła prowadzi edukację dla dorosłych w ramach liceum oraz szkół policealnych, w tym także kierunki medyczne, które kształcą w zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Oczywiście cała nauka jest bezpłatna. W Łodzi działa również szkoła dla młodzieży - Cosinus Young 15+, w której skład wchodzi szkoła branżowa, liceum i technikum.

Sieć COSINUS już wcześniej wspierała czerwono-biało-czerwone barwy. W sezonie 2016/2017 była sponsorem tytularnym widzewskich koszykarek, które w rozgrywkach Tauron Basket Ligi Kobiet występowały pod nazwą COSINUS Widzew Łódź.

Ze szczegółową ofertą szkół prowadzonych przez COSINUS zapoznać się można pod adresem www.cosinus.pl. Pamiętaj, że zapisując się do szkoły COSINUS jednocześnie wspierasz klub!