Aktualności - Biznes

Cosinus kontynuuje współpracę z Widzewem

Przed startem rozgrywek Widzew Łódź może pochwalić się kolejną przedłużoną umową partnerską, na którą zdecydowała się sieć szkół Cosinus.

Firma Cosinus wspiera klub od sierpnia 2017 roku. Pół roku później popularna w Łodzi sieć szkół zdecydowała się na rozszerzenie współpracy, dzięki czemu logo marki jest eksponowane w trakcie meczów domowych w "Sercu Łodzi" oraz na oficjalnej stronie internetowej Widzewa Łódź. 

Dalsza współpraca to jednocześnie kontynuacja akcji "Bon na Widzew". Zasady promocji są bardzo proste: trzeba zapisać się do liceum ogólnokształcącego lub na jeden z kierunków: opiekun medyczny, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik usług kosmetycznych lub technik informatyk, realizowanych w Łodzi. Po uzyskaniu minimum 50-procentowej frekwencji w dowolnym miesiącu COSINUS przekaże słuchaczowi informację, że jest uprawniony do odbioru bonu o wartości 150 zł. Można go będzie zrealizować w oficjalnym sklepie stacjonarnym Widzewa na stadionie przy ul. Piłsudskiego lub w sklepie internetowym klubu. "Bon na Widzew" ważny jest 12 miesięcy od daty wydania.

- Jako prezes tak dużej i prężnie rozwijającej się sieci szkół bardzo się cieszę, że mogę wspierać różne fantastyczne drużyny. W ramach kontynuacji trwającej już od 2017 roku współpracy, naszą obecność wciąż będzie można dostrzec na telebimach, bandach, a także w social mediach Widzewa. Nie rezygnujemy również z promocji "Bon dla Widzewa". Cieszy się ona dużą popularnością wśród naszych słuchaczy, którzy są również kibicami klubu. Takich bonów wydaliśmy już ponad sto, co świadczy o tym, że współpraca z Widzewem przynosi wymierne korzyści obu stronom. Dla kibiców przygotowaliśmy również dodatkowe promocje, które będzie można znaleźć na oficjalnej stronie klubu na Facebooku. Razem z Widzewem chcę odnosić sukcesy i pokonywać trudności. W każdej takiej współpracy ważna jest konsekwencja, stąd decyzja o kontynuacji. Jestem łodzianinem, co przekłada się na duże zaangażowanie w tutejsze działania - mówił Jarosław Łukowicz, prezes Cosinusa.

COSINUS to dynamicznie rozwijająca się sieć szkół, mogąca pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. Prowadzi edukację dla dorosłych w ramach szkół medycznych, policealnych, a także liceum ogólnokształcącego dla dorosłych. Od 2018 roku firma prowadzi również szkoły dla młodzieży, więc jej oferta dostępna jest już od 15 roku życia. Widzew i Cosinus łączą pokolenia - na stadionie i w murach szkoły. Po szczegóły zapraszamy na https://www.cosinus.pl/.

***

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).