Aktualności - Biznes

BE-bike dołącza do Widzewskiego Klubu Biznesu

Kolejny partner, tym razem z branży rowerej, dołączył do grona członków Widzewskiego Klubu Biznesu

BE-bike to powstała z pasji i doświadczenia sieć profesjonalnych salonów i serwisów rowerowych. Co roku firma inwestuje powiększając swoje salony, aby kompleksowo zaopatrzyć każdego rowerzystę i nie tylko. W tym roku powierzchnia salonów BE-bike to już ponad 1200 m2. Najnowszy lokal został otworzony na Widzewie, przy ulicy Rokicińskiej 142, w budynku Zielpolu. Ten rejon, jak i cała Łódź, zasługiwał na salon rowerowy, który będzie odpowiadać na potrzeby odpowiednio dużej liczby mieszkańców dzielnicy Widzew.

Każdy klient, który chce rozpocząć rowerową przygodę lub udoskonalić swój ukochany rower znajdzie w BE-bike coś dla siebie. Dodatkowo, dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu, pracownicy firmy służą poradą w sprawach doboru pojazdu, jego eksploatacji i konserwacji. Wszystko po to, by zakupiony rower dobrze  służył przez długie lata swojemu właścicielowi. Serwisy firmy  posiadają wykwalifikowaną kadrę mechaników, a ich profesjonalne podejście i długoletnia praktyka pozwala na sprawne przeprowadzenie podstawowych remontów i napraw, a także zaawansowanych konserwacji nowoczesnych części rowerowych, takich jak amortyzatory.

- W czasach zwiększonej konsumpcji i nadprodukcji, praca dobrego mechanika, który naprawi, zregeneruje i odpowiednio zabezpieczy części rowerowe to nie tylko usługa, ale również mały krok w stronę ochrony środowiska - twierdzi Damian Erland jeden z dwóch wspólników firmy BE-bike.

Poza typową działalnością handlową firma wspiera rowerowych, zapaleńców pomagając w organizacji wyścigów i rajdów odbywających się w naszym województwie. Pod skrzydłami BE-bike  znalazło się również miejsce dla zawodników, drużyn oraz osób mocno związanych z rozwojem infrastruktury rowerowej na terenie województwa łódzkiego. Firma służy im pomocą materialną, wiedzą, serwisem. BE-bike dołożył również cegiełkę do promocji sportu żużlowego w naszym mieście.

- Naszym głównym celem jest promowanie zdrowego trybu życia, który nierozerwalnie związany jest ze sportem. Rower jest właśnie idealnym narzędziem, by poprawić swoje zdrowie fizyczne ale i psychiczne, szczególnie teraz, gdy świat nabiera tempa i zapominamy o Nnas samych. Sam jeżdżąc na rowerze zapominam o problemach i na nowo poznaję radość, jaką daje bliskość natury i możliwość złapania oddechu - stwierdził Jakub Bielecki, drugi z właścicieli sieci.

***

Widzewski Klub Biznesu to platforma do wymiany doświadczeń biznesowych, ale też inicjatywa pozwalająca integrować środowisko biznesowe zrzeszone wokół klubu. W ramach jego działań organizowane są między innymi cykliczne spotkania, ale też wspólne wyjazdy na mecze Widzewa rozgrywane poza Sercem Łodzi oraz spotkania reprezentacji Polski. Obecnie Widzewski Klub Biznesu to blisko 70 firm, ale klub stale pracuje nad poszerzaniem oferty dla obecnych jego członków, jak i pozyskiwaniem nowych partnerów.

Wszystkie firmy zainteresowane dołączeniem do Widzewskiego Klubu Biznesu zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą (SPRAWDŹ).