Avallon sponsorem głównym Akademii Widzewa

Widzewska kuźnia talentów zyskała nowego, ważnego partnera. Został nim Avallon MBO - lider rynku wykupów menedżerskich.

W ramach zawartej na sezon 2020/2021 umowy Avallon został sponsorem głównym Akademii Widzewa. Na jej mocy logo firmy znajdzie się na przodzie koszulek wszystkich drużyn młodzieżowych Widzewa. Sponsor będzie również promowany w oficjalnych kanałach komunikacji klubu oraz między innymi poprzez udział w okazjonalnych wydarzeniach organizowanych przez Widzew i jego Akademię.

Wsparcie finansowe przekazane przez Avallon pomoże w dalszej profesjonalizacji Akademii Widzewa, przyczyniając się do stworzenia młodym widzewiakom możliwie najlepszych warunków do rozwoju talentu i umiejętności.

- Pragnę podziękować panu Tomaszowi Stamirowskiemu oraz funduszowi Avallon za zaangażowanie w rozwój Akademii Widzewa. Dzięki ich wsparciu możliwe okazało się między innymi sfinalizowanie rozmów z Tomasem Pereirą, który został właśnie koordynatorem metodologii Akademii (WIĘCEJ). Jestem przekonany, że jego zatrudnienie przełoży się na znaczący rozwój naszych struktur. Dzięki takim partnerom jak Avallon możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość i stawiać sobie coraz śmielsze cele i zadania - przyznaje Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

- Cieszę się, że możemy wspomóc Akademię i inwestować w przyszłość tak bliskiego mojemu sercu Widzewa. Ambitne plany wymagają wiele determinacji, ale też coraz większych nakładów. Dlatego Avallon zdecydował się zostać sponsorem widzewskiej Akademii i mieć swój udział w kształtowaniu kolejnych pokoleń piłkarzy, którzy, mamy nadzieję, zasilą kiedyś pierwszy zespół Widzewa i walczyć będą o największe piłkarskie laury. Przed nami dużo pracy, a do sukcesów prowadzi długa droga, ale mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu Avallon uda się ją choć odrobinę skrócić - zaznacza Tomasz Stamirowski, partner zarządzający w funduszu Avallon.

Avallon MBO to doświadczony i zaufany inwestor w procesie wykupów menedżerskich. Od 25 lat inwestuje w przedsiębiorstwa wspólnie z menedżerami. Brał udział w ponad 100 transakcjach, a łączna wartość funduszy, które zgromadził do celów inwestycyjnych to 280 milionów euro. Więcej o firmie dowiedzieć można się na stronie: www.avallon.pl.