Aktualności - Biznes

4keepers Oficjalnym Dostawcą Akademii Widzewa Łódź

Firma 4keepers do końca czerwca 2022 r. będzie Oficjalnym Dostawcą Akademii Widzewa Łódź, zaopatrując w rękawice bramkarskie zawodników wszystkich drużyn Akademii.

4keepers to znana i ceniona wśród sportowców firma, która początkowo zajmowała się tylko sprzedażą sprzętu sportowego. W 2014 r. zdecydowała się jednak stworzyć własną linię sprzętu dla bramkarzy - tak powstała marka 4keepers, cechująca się najwyższą jakością wykonania, komfortem użytkowania oraz nowoczesnym designem.

Do końca czerwca 2022 r. firma 4keepers będzie Oficjalnym Dostawcą Akademii Widzewa Łódź, zaopatrując w rękawice bramkarskie zawodników wszystkich drużyn Akademii. Dodatkowo, kibice czerwono-biało-czerwonych będą mieli możliwość zakupienia rękawic marki 4keepers w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

W najbliższych miesiącach logo 4keepers będzie obecne na stronie internetowej Widzewa Łódź oraz w mediach społecznościowych - zarówno Klubu, jak i Akademii.

- Bardzo się cieszymy, że udało nam się sformalizować umowę z tak utytułowanym klubem, jakim jest Widzew. Mamy nadzieję, że nasz sprzęt dołoży cegiełkę do rozwoju dzieci i młodzieży z czerwono-biało-czerwonej Akademii. Wierzymy, że najbliższe pół roku będzie dopiero początkiem naszej wieloletniej współpracy, a już wiosną wszyscy kibice, partnerzy i całe środowisko Widzewa będzie się cieszyć z awansu pierwszej drużyny do ekstraklasy - mówi Piotr Skiba, prezes 4keepers.

Więcej informacji o firmie 4keepers oraz jej produktach znaleźć można na stronie https://4keepers.pl/sklep/pl/ oraz na jej profilu na Facebooku.