Aktualności - Biznes

#ZawszeW13 - Walne Zgromadzenie Członków PZZW w Sercu Łodzi

14 września stadion łódzkiego Widzewa gościł członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami. Coroczne Walne Zgromadzenie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze.

Przedstawiciele branży zarządzania wierzytelnościami przybyli do Łodzi po raz pierwszy i nie kryli zadowolenia z miejsca, w którym odbyło się spotkanie: - Widzew Łódź był mi bardzo bliski, choć pochodzę z Płocka, a dziś mieszkam w Warszawie. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę przy okazji dzisiejszego spotkania zwiedzić ten obiekt, tym bardziej, że nie ma nic piękniejszego i zdrowszego niż sport. - z entuzjazmem zauważyła Agnieszka Żółtowska, dyrektor sprzedaży w warszawskim oddziale Atradius Collections 
B.V.

Podczas corocznego zebrania członkowie Związku podjęli wiele ważnych uchwał i decyzji, o czym mówił prezes zarządu  PZZW Piotr Badowski: - W tak szerokim gronie spotykamy się tylko raz w roku. Bardzo cieszymy się z zaproszenia, bo dzisiejsze spotkanie to fenomenalna okazja do zobaczenia ogromnych możliwości, które drzemią w tym stadionie i tym klubie. Decyzje, które dziś podejmowaliśmy wiążą się z przyszłością całej organizacji i naszych wszystkich członków. Tym bardziej cieszymy się, że otoczenie sprzyja takim ważnym spotkaniom. - powiedział Przewodniczący obrad.

- Bardzo cieszymy się także z inicjatyw, które podejmuje Widzew Łódź w zakresie szkolenia młodych zawodników i generalnego rozwoju młodzieży, nie tylko pod względem technicznym, piłkarskim, ale także od strony rozwoju osobowości i przygotowania do życia w społeczeństwie. - dodał prezes zarządu Związku. - Jeśli chodzi o współpracę między firmami zrzeszonymi w naszym Związku a Widzewem Łódź - jesteśmy bardzo przychylnie nastawieni do takiej kooperacji. Szczególnie w czasie pandemii, gdy możliwości zadbania o zdrowy rozwój młodych ludzi poprzez sport jest ograniczona, takie instytucje jak Widzew i jego Akademia są bardzo ważne w procesie wychowywania młodych ludzi, ale także nas wszystkich w zdrowiu i przyzwyczajeniu do zdrowej aktywności fizycznej. - zakończył Piotr Badowski.

Głównym pomysłodawcą spotkania w Sercu Łodzi był Remigiusz Brzeziński, prezes zarządu Kancelarii Prawnej Inkaso WEC: - Dziś przy alei Piłsudskiego spotkali się przedstawiciele wiodącyh firm działających na rynku zarządzania wierzytelnościami  w Polsce. Mnie, jako osobie zaangażowanej w życie Widzewa, zależało na zaproszeniu do Łodzi członków tego dobrze mi znanego środowiska biznesowego i pokazaniu w jak najlepszym świetle łódzkiego Klubu. Dla Widzewa takie spotkanie może być okazją do zdobycia nowych kontaktów biznesowych, także daleko wybiegających poza naszą branżę. Ponadto, jest to znak, że na Widzewie może odbywać się więcej takich konferencji, co w przyszłości, mam nadzieję, przyciągnie inne firmy i stowarzyszenia. - podsumował Remigiusz Brzeziński.