Aktualności - Biznes

"Potencjał marketingowy Widzewa jest bardzo duży"

Sponsorem sobotniego meczu z Ruchem Chorzów została firma Dom Ubezpieczeniowy. Zapytaliśmy jej przedstawicieli, jakie korzyści widzą ze współpracy marketingowej z klubem.

Skąd pomysł na zaangażowanie się w współpracę z Widzewem?

- Z Widzewem związani jesteśmy od wielu lat. Jako kibice chodziliśmy na mecze jeszcze w latach 90., gdy Widzew zdobywał mistrzostwa Polski i grał w Lidze Mistrzów, ale także później, gdy zaczęły się problemy klubu. Byliśmy z Widzewem gdy rozgrywał mecze na obiektach SMS-u i jesteśmy teraz na nowym stadionie. Sporo czasu minęło, zaczęło się dorosłe życie, zaczęła się praca, a że udało nam się dobrze wejść w rynek ubezpieczeniowy, stać nas teraz na finansowe wsparcie klubu.

Co powiedzielibyście innym przedsiębiorcom, którzy zastanawiają się nad podjęciem współpracy z Widzewem?

- Potencjał marketingowy Widzewa jest bardzo duży, mimo że na razie gramy w II lidze. Z drugiej strony to, że teraz występujemy na niższym szczeblu rozgrywkowym, to doskonała okazja na wypromowanie się dla małych, lokalnych firm. Mimo że nie jesteśmy jeszcze nawet na zapleczu ekstraklasy, to Widzew obserwuje cała Polska, dziesiątki tysięcy kibiców rozsianych po całym kraju i przez to można dotrzeć do bardzo szerokiego grona potencjalnych klientów. Jak już będziemy w Ekstraklasie, to stawki sponsorskie mogą mocno wzrosnąć i nie wszystkie mniejsze, lokalne przedsiębiorstwa będzie stać na taką formę współpracy z klubem. Wszystkim firmom zalecam więc współpracę z Widzewem teraz, kiedy jest to jeszcze możliwe dla ich budżetów.

Dom Ubezpieczeniowy zdecydował się na współpracę z klubem w ramach oferty "Sponsor meczu". Czy planujecie zwiększenie swojego zaangażowania w klub w przypadku pozytywnych efektów tego działania?

- Czas pokaże. Jeśli firma będzie dalej rozwijała się tak energicznie, jak teraz, to może stać nas będzie na coś więcej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług - wtedy będziemy mogli mocniej zaangażować się we współpracę z Widzewem.

Czym zajmuje się Dom Ubezpieczeniowy? Czym się wyróżnia? Czy ma jakieś sukcesy, o których warto wspomnieć?

- Jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się szeroko pojętymi ubezpieczeniami. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Potrafimy zaproponować naprawdę konkurencyjne stawki, ale ubezpieczymy również mieszkanie, firmę czy inne składniki majątku. Oprócz tego, świadczymy usługi w postaci bezgotówkowych wynajmów samochodów zastępczych. Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że jeśli miało się wypadek komunikacyjny z winy innego kierującego i nasz samochód nie nadaje się do jazdy, to na cały czas naprawy przysługuje nam samochód zastępczy, za który nie zapłacimy ani grosza.

Czy macie jakieś plany długofalowe?

- Rozszerzyliśmy nasze usługi o odzyskiwanie zaniżonych odszkodowań. Pomagamy odzyskać należne pieniądze. Wszystko oczywiście bez opłat wstępnych - rozliczamy się dopiero po dopłacie pieniędzy przez ubezpieczyciela. Współpracujemy z najlepszymi prawnikami, więc skuteczność mamy wysoką.

W najbliższym czasie uruchamiamy kolejną inwestycję. Już teraz możemy zaprosić serdecznie do nowej myjni samochodowej w Łodzi przy ul. Zgierskiej 175 (róg ul. Bema), gdzie w doskonałych warunkach nasz doświadczony personel szybko i tanio umyje oraz wysprząta Wasz samochód. W tym samym czasie będziemy mogli sprawdzić, ile przepłacacie obecnie za jego ubezpieczenie i zaproponować korzystniejszą ofertę w kolejnym roku. Zapraszamy od 10 maja!