Aktualności

Wypowiedzi po meczu Widzew II Łódź - Victoria Rąbień

W środowe popołudnie Widzew II Łódź wygrał z Victorią Rąbień 6:0 i zapewnił sobie awans do IV ligi. Po spotkaniu skomentowali je trener rezerw Jakub Grzeszczakowski i zawodnik Widzewa Daniel Mąka.

Jakub Grzeszczakowski, trener drużyny rezerw

Dzisiejszy awans to efekt naprawdę solidnej pracy na przestrzeni całego sezonu. Cieszę się, że udało nam się ten awans wywalczyć, tym bardziej, że dla potrzeb całej Akademii ważne jest, by drużyna rezerw grała na możliwie najwyższym piłkarsko poziomie. Na podsumowanie sezonu jeszcze przyjdzie pora, przyjdzie też czas na rozkładanie wszystkiego co się wydarzyło w tym sezonie na czynniki pierwsze. Teraz jednak trzeba skorzystać z okazji do tej radości, jaką jest awans do IV ligi i choć w mojej opinii wygranie klasy okręgowej było tak naprawdę naszym obowiązkiem, to nijak nie umniejsza chłopakom ich osiągnięcia.

Daniel Mąka, zawodnik drużyny rezerw

Przeżywałem w swojej karierze różne chwile, były wzloty, były upadki, ale zawsze dawałem z siebie wszystko - tak w pierwszej drużynie jak i na niższych szczeblach rozgrywek. Jestem doświadczonym zawodnikiem, najstarszym w szatni i sporo w swoim futbolowym życiu przeżyłem. Gdy byłem zawodnikiem na granicy pierwszej drużyny Widzewa i drużyny rezerw, ciężko pracowałem, by dawać z siebie jak najwięcej w każdym meczu, bez względu na rywala i bez względu na stawkę, bo taki już jestem. Dziś cieszę się, że mogłem pomóc zespołowi w awansie i cieszę się, że jestem częścią tej drużyny.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewski Klub Biznesu - Orientarium 26.11.2021

Widzewski Klub Biznesu - Orientarium 26.11.2021

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 38
2 Widzew Łódź 35
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 31
5 Sandecja Nowy Sącz 30
6 ŁKS Łódź 28
7 GKS Tychy 27
Pełna tabela