Aktualności

Ważny czas dla Akademii Widzewa

Zakończenie rozgrywek ligowych wcale nie oznacza przerwy w pracy klubowej kuźni talentów. Najbliższe tygodnie będą bardzo ważne dla przyszłości Akademii.

Wszystkie młodzieżowe drużyny Widzewa skończyły tegoroczne granie o punkty w połowie listopada. Po pierwszym od dawna wolnym weekendzie wróciły już jednak do treningów, które trwać będą nieprzerwanie do 18 grudnia.

Już w sobotę i niedzielę młodzi widzewiacy rozegrają szereg meczów towarzyskich ważnych pod kątem przygotowań do wiosny. Rywalami czerwono-biało-czerwonych w najbliższych dniach będą między innymi Polonia Warszawa czy FC Wrocław.

W zespołach pojawią się zawodnicy testowani, którzy mogą je wzmocnić w przyszłorocznej rywalizacji ligowej. Co więcej, w połowie grudnia dla roczników 2006, 2007 i 2008 zorganizowane zostaną specjalne test-mecze, które pomogą ocenić potencjał wielu kandydatów do gry w Widzewie w tych kategoriach wiekowych.

Od 30 listopada rozpocznie się z kolei cykl spotkań podsumowujących i oceniających, podzielonych na trzy kategorie: indywidualnie z każdym z piłkarzy, indywidualnie z każdym z trenerów i grupowo z całymi sztabami szkoleniowymi poszczególnych bloków.

Poza tym Akademia Widzewa szykuje cykl kolejnych spotkań i szkoleń dla trenerów. Niektóre z nich dedykowane będą tylko szkoleniowcom pracującym w klubie, inne również tym z klubów partnerskich i zajmującym się projektem Młody Widzew, a jeszcze inne będą mieć charakter zupełnie otwarty (w formie webinaru on-line).

Przerwa świąteczna potrwa od 19 grudnia do 10 stycznia.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewski Klub Biznesu - Orientarium 26.11.2021

Widzewski Klub Biznesu - Orientarium 26.11.2021

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 38
2 Widzew Łódź 35
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 31
5 Sandecja Nowy Sącz 30
6 ŁKS Łódź 28
7 GKS Tychy 27
Pełna tabela