Aktualności

Transmisja z meczu Widzew II Łódź - Skalnik Sulejów

Przed środowym meczem Fortuna 1 Ligi pomiędzy Widzewem Łódź a Arką Gdynia bardzo dobrą rozgrzewką dla kibiców może być meczowa propozycja WidzewTV. O godzinie 17:00 przy Małachowskiego drużyna rezerw Widzewa zagra ze Skalnikiem Sulejów.

Podopieczni Patryka Czubaka po dwóch pierwszych spotkaniach w IV lidze mają na swoim koncie jeden punkt - zdobyty na inaugurację sezonu w meczu z Włókniarzem Zelów. Beniaminek z Łodzi postara się w środę pokonać drużynę z Sulejowa i wywalczyć pierwsze na piątym poziomie rozgrywkowym zwycięstwo. W drużynie rezerw nie ma w tym sezonie wielkiej presji wyniku, ale czerwono-biało-czerwoni w każdym meczu grają o pełną pulę i na wiosnę ocenią realnie swoje szanse w czwartoligowej rywalizacji.

Skalnik to aktualny lider klasyfikacji i po dwóch spotkaniach ma komplet punktów. Na skrzydle drużyny z Sulejowa świetnie prezentuje się dobrze znany w Łodzi Jakub Szlaski. Pomocnik w minionym sezonie wydatnie pomógł rezerwom Widzewa w wygraniu łódzkiej klasy okręgowej, a w bieżących rozgrywkach broni barw ekipy Skalnika.

Spotkanie w Łodzi rozpocznie się w środę (18 sierpnia) o godzinie 17:00, a relację na żywo z meczu przeprowadzi WidzewTV. Transmisja będzie dostępna za pośrednictwem kanału WidzewTV na YouTube.

***

Widzew II Łódź - Skalnik Sulejówśroda 18 sierpnia, godz. 17:00 / transmisja telewizyjna: WidzewTV


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela