Aktualności

Podsumowanie zapisów na koszulkę retro

Ostatecznie replikę koszulki, w której w 1931 roku grali piłkarze RTS-u Widzewa Łódź zamówiło ponad 250 osób.

Limitowana edycja wyjątkowej widzewskich koszulki, wzorowanej na trykotach meczowych z 1931 roku, to jedna z inicjatyw Muzeum Widzewa ukierunkowana zwiększenie budżetu instytucji widzewskiej pamięci, która uruchomiona zostać ma jeszcze w tym roku.

Pierwotnie jej pomysłodawcy zakładali przygotowanie 100 sztuk koszulki "cegiełki", ale olbrzymie zainteresowanie wyrażone liczbą zamówień złożonych już w pierwszej godzinie zapisów, sprawiło, że podjęto decyzję o zwiększeniu nakładu i przygotowaniu koszulki dla wszystkich zainteresowanych.

Po weryfikacji wszystkich zgłoszeń i wymaganych nimi wpłat okazało się, że widzewiacy potwierdzili zamówienia na 258 koszulek retro, z których każda opatrzona będzie specjalnym certyfikatem i numerem, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

W imieniu Muzeum Widzewa bardzo dziękujemy za wszystkie zamówienia. Informujemy jednocześnie, że nie ma już możliwości składania kolejnych zgłoszeń. Ostatnią szansą na zdobycie koszulki będą specjalne aukcje, na których wylicytować będzie można koszulki retro z numerami 1 i 100 (w związku z tym łączny ich nakład wyniesie 260 egzemplarzy).

Odbiór koszulek, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, możliwy będzie od 23 listopada 2020 roku (osobiście w Muzeum lub za pośrednictwem przesyłki kurierskiej).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela