Aktualności

Specjalny odcinek #Piłsudskiego138 w WidzewTV

W najbliższy czwartek (27 maja) w WidzewTV o godzinie 19:10 odbędzie się specjalny odcinek znanego formatu klubowej telewizji - magazynu #Piłsudskiego138.

Dwoma głównymi tematami programu będą obchody 40. rocznicy pierwszego mistrzostwa Polski dla Widzewa oraz zbliżające się wielkimi krokami otwarcie klubowego muzeum w Sercu Łodzi.

W pierwszej części jutrzejszego #P138 w studiu gościć będzie dyrektor Muzeum Widzewa - Tomasz Gawroński, który opowie o ostatnich przygotowaniach do udostępnienia Muzeum zwiedzającym i zasobach, które kibice będą mogli w nim podziwiać. Poruszony zostanie również temat uroczystego otwarcia Muzeum.

Druga część programu zostanie poświęcona 40. rocznicy pierwszego mistrzostwa Polski zdobytego przez Widzewiaków w 1981 r. Prowadzącemu program Marcinowi Tarocińskiemu będzie towarzyszył wiceprezes Widzewa Łódź Michał Rydz, który opowie, co z tej okazji przygotowano dla sympatyków czerwono-biało-czerwonych i legendarnych piłkarzy łódzkiego klubu.

Cały jutrzejszy program będzie oczywiście dostępny na kanale WidzewTV na platformie YouTube - zarówno na żywo, jak i z odtworzenia.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela