Muzeum Widzewa z kolejnymi darczyńcami i ważnymi zakupami

Dwa nowoczesne ekrany z dedykowanym oprogramowaniem wzbogaciły wyposażenie Muzeum Widzewa Łódź. 1 czerwca przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi odbędzie się uroczyste otwarcie placówki.

Muzeum Widzewa Łódź pozyskało właśnie kolejne zestawy multimediów w postaci dwóch nowoczesnych ekranów dotykowych z niezbędnym oprogramowaniem - o łącznej wartości 15 tysięcy złotych.

Za zakupione sprzęty serdecznie dziękujemy Darczyńcom - Panu Tomaszowi Tomczakowi oraz Panu Wojciechowi Mieczkowskiemu.

Przypominamy, że otwarcie muzeum zaplanowano na 1 czerwca 2021 roku [WIĘCEJ]. Wszystkie osoby, firmy i instytucje, które chciałyby się włączyć w budowę widzewskiej izby pamięci, prosimy o kontakt mailowy: muzeum@widzew.com.

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria