Muzeum Widzewa z dedykowaną stroną internetową

Instytut widzewskiej pamięci, który powstaje właśnie przy al. Piłsudskiego 138, znalazł swoje własne miejsce w przestrzeni internetowej.

Witrynę dedykowaną Muzeum Widzewa Łódź znaleźć można pod łatwym do zapamiętania adresem muzeum.widzew.com. Na stronie internetowej placówki dostępne są najważniejsze informacje dotyczące procesu powstawania muzeum, a także planów odnośnie jego przyszłości.

Oprócz aktualności, na kolejnych kartach zapoznać można się z historią projektu, planowanymi ekspozycjami czy możliwościami wsparcia Muzeum Widzewa. Na stronie znajduje się również specjalna zakładka, na której wymienieni są dotychczasowi darczyńcy.

Co ważne, wszyscy zainteresowani kontaktem z Muzeum znajdą na muzeum.widzew.com niezbędne do tego dane (KONTAKT).

Zachęcamy do odwiedzania strony i wspierania inicjatywy powstania wyjątkowego miejsca widzewskiej pamięci. Cały czas można przekazywać muzeum swoje widzewskie pamiątki, a także darowizny, które pomogą sprawić, by miejsce to jak najszybciej oddane zostało do użytku.

Do zobaczenia już wkrótce w Muzeum Klubu Sportowego Widzew Łódź!

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria