Aktualności

Grupa Murapol partnerem oficjalnym Akademii Widzewa

Grupa Murapol, sponsor strategiczny Widzewa Łódź, będzie w sezonie 2020/2021 wspierać również klubową Akademię. Logo firmy znajdzie się na strojach drużyn młodzieżowych czerwono-biało-czerwonych.

Murapol SA do partnerów Widzewa dołączył w kwietniu 2017 roku, czyli tuż po przeprowadzce klubu na nowy stadion zlokalizowany przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi. Od 2018 roku czołowy polski deweloper mieszkaniowy jest sponsorem strategicznym klubu.

- To dla nas znakomita informacja, bo Akademia Widzewa to projekt długofalowy, fundamentalny dla dalszego rozwoju klubu. Dlatego tak cieszy nas, że jeden z naszych najważniejszych partnerów widzi sens i potrzebę wsparcia procesu szkolenia widzewskiej młodzieży i podziela naszą wizję, w której tak ważne miejsce ma inwestowanie w wychowanków. Dziękujemy za zaufanie i troskę o przyszłość Widzewa - przyznaje Martyna Pajączek, prezes Widzew Łódź SA.

- Wspieranie inicjatyw sportowych, w tym dedykowanych dzieciom i młodzieży, jest od lat wpisane w naszą politykę społecznej odpowiedzialności biznesu. Wartości sportowe są nam bliskie w codziennym prowadzeniu biznesu, a inwestowanie w młode pokolenie to wyraz troski o rozwój młodych talentów. - - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Murapol jest jednym z wiodących deweloperów w Polsce. W trakcie 19 lat dotychczasowej działalności zrealizował już 66 inwestycji, w których powstało 299 budynków z blisko 17,4 tys. mieszkań. Wybudowane przez firmę osiedla zamieszkuje już ponad 52 tys. osób. Mieszkania Murapolu kupić można zarówno w największych aglomeracjach: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu czy Trójmieście, jak również w mniejszych miejscowościach: Katowicach, Bydgoszczy, Toruniu, Tychach, Mikołowie, Siewierzu, Gliwicach czy Wieliczce.

Na łódzkim rynku mieszkaniowym Grupa Murapol obecna jest od 2015 roku. W tym czasie zrealizowała inwestycję Murapol Widzew przy al. Piłsudskiego, w której zamieszkało ponad 600 osób. Na terenie dawnej przędzalni czesankowej deweloper realizuje swój flagowy projekt w Łodzi - Murapol Nowa Przędzalnia. Do dyspozycji mieszkańców oddał już blisko 700 mieszkań, docelowo w tym wieloetapowym przedsięwzięciu deweloperskim powstanie ok. 2000 lokali mieszkalnych. Dopełnieniem portfolio Grupy Murapol w Łodzi jest inwestycja Murapol Apartamenty Piłsudskiego, których oferta obejmuje 260 mieszkań zaprojektowanych w dwóch budynkach wznoszonych przy al. Piłsudskiego.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022

#WidzewskaWola: Zamiana ról 07.07.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela