Aktualności

Powrót

Zostaw po sobie ślad w Muzeum Widzewa

Zostaw po sobie ślad w Muzeum Widzewa

W czerwcu na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 uruchomione zostanie Muzeum Widzewa. Każdy z kibiców czerwono-biało-czerwonych może znaleźć w nim swoje, wyjątkowe, wirtualne miejsce.

W maju 2021 roku uruchomiona została specjalna akcja "Cegiełka na Muzeum Widzewa 2021", w ramach której kibice mogą wesprzeć Muzeum Widzewa darowiznami, zyskując jednocześnie szereg korzyści, takich jak zdobycie unikatowych klubowych pamiątek. Najważniejszym punktem programu jest jednak plan stworzenia elektronicznej grafiki w kształcie flagi z napisem Widzew Łódź, która powstanie ze zdjęć kibiców zamawiających muzealne cegiełki.

Aby móc dodać swoje zdjęcie do widzewskiej flagi wystarczy przekazać na Muzeum Widzewa darowiznę w wysokości 19,10 zł, za pośrednictwem strony: https://muzeum.widzew.com/wesprzyj-muzeum. Dodanie zdjęcia możliwe będzie po potwierdzeniu zamówienia i dokonaniu wpłaty.

Dowolną fotografię spełniającą warunki techniczne (format JPG lub PNG, maksymalny rozmiar zdjęcia: 2MB) należy wgrać na muzealny serwer za pomocą strony: https://muzeum.widzew.com/twoje-wsparcie. Tam, w tabeli z cegiełkowymi zamówieniami, znajduje się opcja: UZUPEŁNIJ WPIS I ZDJĘCIE. Jej wybranie otworzy specjalną sekcję, w której dodać można nie tylko zdjęcie, ale też własny wpis, który trafi do Wirtualnej Księgi Darczyńców Muzeum Widzewa.

Na przekazanie podstawowej darowizny w kwocie 19,10 zł zdecydowało się już prawie 200 osób. Ich zdjęcia znajdą się na wspomnianej fladze-grafice, która wyświetlana będzie na jednym z monitorów w Muzeum Widzewa już od pierwszego dnia jego funkcjonowania. Każdy kibic będzie mógł odnaleźć na niej swoją fotografię.

Zachęcamy do dołączenia do grona Darczyńców Muzeum Widzewa i zajęcia swojego wyjątkowego wirtualnego miejsca w nowopowstałym instytucie widzewskie pamięci. Do zobaczenia przy #P138!

Więcej o Muzeum Widzewa dowiecie się z oficjalnych profili placówki na Facebooku (POLUB) i Twitterze (OBSERWUJ).


Budujemy Muzeum


Konferencja prasowa


Nasz Widzew o Muzeum


Razem Tworzymy Historię