Aktualności

Powrót

Firma CeDePe Sp. z o.o. SKA partnerem Muzeum Widzewa Łódź

Firma CeDePe Sp. z o.o. SKA partnerem Muzeum Widzewa Łódź

Firma CeDePe Sp. z o.o. SKA została sponsorem Muzeum Klubu Sportowego Widzew Łódź.

1 czerwca 2021 r. nastąpi uroczyste otwarcie widzewskiego Muzeum. Instytucja, która powstanie na parterze stadionu przy al. Piłsudskiego 138, będzie miejscem upamiętniającym już ponad 110-letnią historię klubu, czterokrotnego piłkarskiego mistrza Polski, który dotarł do półfinału rywalizacji o Puchar Europy.

Nowopowstające Muzeum Widzewa może liczyć na wsparcie całego środowiska zrzeszonego wokół klubu. Kibice licznie fundują cegiełki muzealne, przekazując jednocześnie wiele klubowych pamiątek, które stanowiły ważną część ich prywatnych zbiorów. W proces budowy placówki zaangażowała się również sfera widzewskiego biznesu. Mecenasem Głównym Muzeum Widzewa Łódź została w kwietniu firma Deante Antczak Sp. J., a w minionych dniach oficjalnym partnerem została firma CeDePe Sp. z o.o. SKA.

Nowy sponsor Muzeum zajmuje się kompleksową obsługą księgową i podatkową przedsiębiorstw. CeDePe powstało w 1993 roku i świadczy od tego czasu usługi z zakresu: prowadzenia księgowości, świadczenia usług kadrowo - płacowych, przygotowywania sprawozdań i raportów, a także szeroko pojętej analityki biznesowej.

Firma dysponuje czterema biurami w: Łodzi, Warszawie, Lwowie i Kijowie, z powodzeniem obsługując klientów biznesowych w Polsce i na Ukrainie. Więcej o partnerze Muzeum Widzewa dowiedzieć można się na jego stronie internetowej: cedepe.com.ua.


Budujemy Muzeum


Konferencja prasowa


Nasz Widzew o Muzeum


Razem Tworzymy Historię