Aktualności

Powrót

DEANTE Mecenasem Głównym Muzeum Widzewa Łódź

DEANTE Mecenasem Głównym Muzeum Widzewa Łódź

Zgierski producent wyposażenia kuchni i łazienek - firma DEANTE - został Mecenasem Głównym Muzeum Widzewa Łódź.

Doskonale znane kibicom Widzewa Łódź przedsiębiorstwo związane jest z klubem z Al. Piłsudskiego 138 od kilkunastu lat. DEANTE wspierało czerwono-biało-czerwonych na długo przed reaktywacją, ale też znalazło się wśród pierwszych firm, które wyciągnęły pomocną dłoń do odradzającego się w 2015 roku klubu.

Obecnie DEANTE angażuje się w Widzew Łódź jako najemca jednej z lóż biznesowych zlokalizowanych w Sercu Łodzi. Co więcej, firma została właśnie Mecenasem Głównym powstającego przy Al. Piłsudskiego 138 Muzeum Klubu Sportowego Widzew Łódź.

- Widzew zawsze miał ważne miejsce w moim sercu. W 2015 roku nie wahaliśmy się ani przez chwilę, by pomóc klubowi. Mam w pamięci wiele pięknych widzewskich chwil przeżywanych na stadionie czy przed telewizorem. Pamięć o sukcesach Widzewiaków, w tym czterech tytułach mistrza Polski i dotarciu do półfinału Pucharu Europy, musi trwać, a to wymaga odpowiedniej oprawy. Cieszę się, że będziemy mogli być za nią współodpowiedzialni - przyznał Dariusz Antczak, założyciel i właściciel spółki Deante Antczak Sp. J.

Organizowane przez Stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź muzeum klubowe rozpocznie działalność w czerwcu 2021 roku. Jego uruchomienie nie byłoby możliwe, gdyby nie zaangażowanie całego widzewskiego środowiska, w tym zajmującej w nim ważne miejsce firmy DEANTE. Dziękujemy za okazane wsparcie i chęć współtworzenia wyjątkowego miejsca pamięci na mapie już ponad 110-letniej historii Widzewa Łódź.

***

Deante to znana i ceniona marka wyposażenia łazienkowego i kuchennego nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Firma od ponad 30 lat inspiruje do tworzenia wnętrz o niepowtarzalnym stylu, oferując swoim Klientom wysoką jakość produktów, wyjątkowe wzornictwo oraz obsługę na najwyższym poziomie. Marka posiada w swoim asortymencie zlewozmywaki, armaturę kuchenną i łazienkową, ceramikę, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, a od niedawna także wanny. Więcej o asortymencie i działalności Deante dowiedzieć można się na oficjalnej stronie producenta: https://deante.pl/.


Budujemy Muzeum


Konferencja prasowa


Nasz Widzew o Muzeum


Razem Tworzymy Historię